Sport

A Máté Taekwondo idén is eredményes volt

2023. május 28.

Május 27-én, szombaton rendezték meg Horvátországban a hagyományosnak mondható Karlovac Open 2023 taekwondo versenyt.

A közönség lelkesedése is segítette Kosársulit

2023. május 26. Vuk Pavlovic csapata megnyerte a Dunaharaszti elleni párharcot az NB I/B Zöld csoportjában, így az 5. helyen végzett.
A Hód-Fitness SE ismét ott lesz az EB-n

2023. május 25. Az összesített eredmények alapján novemberben Spanyolországban, az Európa-bajnokságon 21 Hód-Fitness SE versenyző vehet részt.
Két sportoló két aranyérem

2023. május 23. Hatvanban a Városi Sportcsarnokban rendezték meg május 20-án a XXI. ITF Taekwon-do Nemzetek Kupáját.
A Magyarkupa női tőr győztese Wolf Eszter lett

2023. május 21. A hódmezővásárhelyi vívót már évekkel ezelőtt a Csomorkány Vívó SE nagy reménységének tartották. Magyar Vívószövetség éves közgyűlése díjazta.
Értékes idegenbeli győzelem

2023. május 20. A Dunaharaszti MTK otthonában lépett pályára a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli, amely most kedvező helyzetből várhatja a szezon utolsó meccsét.
Továbbjutott a Kosársuli

2023. május 13. A Pénzügyőr elleni hazai meccsel folytatta az NB I/B Zöld csoportjának 5-8. helyéért zajló rájátszását a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.
A rájátszás első meccsén kikapott a Kosársuli

2023. május 6. Május 4-én este Budapesten, a Pénzügyőr vendégeként lépett pályára a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 5-8. helyéért zajló rájátszás első körében.
Két vásárhelyi tánccsapat kijutott az Európa-bajnokságra

2023. május 5. A IX. Országos Majorette Bajnokságon több dobogós helyezéssel kijutott az EB-re a Crystal Dance Club és az Emerald Dance Team.
Nem jutott be a 4 közé a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli

2023. április 22. Vuk Pavlovic betegségekkel és sérültekkel tűzdelt csapata hiába küzdött az utolsó percig, alulmaradt, így az 5-8. helyért folytatja.
A Hódfitness SE 26 dobogós helyezést ért el az OB-n

2023. április 20. Hódmezővásárhelyen rendezték meg a Fit Kid I. osztály egyéni és csoportos, valamint a Fit Kid II. osztály egyéni és csoportos országos bajnokságot.
A rájátszás második meccsén kikapott a Kosársuli

2023. április 15. Ezúttal idegenben lépett pályára az NB I/B Zöld csoportjának negyeddöntőjében a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli. Most elmaradt a nagy hajrá.
Óriási hangulat, izgalmas meccs, szép győzelem

2023. április 13. A negyeddöntő első találkozója az utóbbi évek egyik legemlékezetesebb meccsét hozta: a Hódtói Sportcsarnokban a hazai közönség óriási támogatása mellett.
A hajrában már nem volt kétséges a győzelem

2023. március 25. A Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli remek teljesítménnyel verte a tabellán második MEAFC-Miskolcot az NB I/B Zöld csoport alapszakaszának utolsó előtti fordulójában.
Két pontos vereség

2023. március 13. A KTE-Duna Aszfalt U23 ellen lépett pályára március 11-én este a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjában.
Nehezen alkalmazkodtak a Győr védekezéséhez.

2023. március 4. Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli csapata zsinórban öt győztes bajnokit követően kapott ki ismét. A jó színvonalú meccset a győriek nyerték.
A sportnap díjazottjai 2023

2023. február 25. Február 24-én délután a város legkiválóbb jó tanulóit, jó sportolóit díjazták, de díjazták az év csapatait, edzőjét és testnevelőjét is. A díjazottak névsorával.
Két vásárhelyi vívó érmes helyezése az Európa-bajnokságon

2023. február 25. A magyar kadet női párbajtőrcsapat aranyérmes, a női tőrcsapat bronzérmes lett a korosztályos Európa-bajnokságon Tallinnban.
Öt érmes helyezés a Sárga Tenger Nemzetközi Taekwondo Kupán

2023. február 20. Hazánkon kívül 8 országból vettek részt a sportolók a versenyen, amelyre a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület sportolói is beneveztek.
Izgalmas mérkőzés, szép győzelemmel

2023. február 18. Győzött a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának péntek esti rangadóján, ezzel megerősítette negyedik helyét a tabellán.
Továbbra is veretlenek a hazai pályán

2023. február 11. Pontgazdag mérkőzésen múlta felül Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli a Bonyhádot a Hódtói Sportcsarnokban, így már a negyedik helyen áll a tabellán.
Idegenben nyert a Kosársuli

2023. február 6. Február 5-én este a Pénzügyőr vendégeként lépett pályára a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 19. fordulójában.
Egy nagyon értékes győzelem

2023. január 28. Vuk Pavlovic csapata fantasztikus hajrával fordított, győzelmének köszönhetően pedig őrzi hibátlan mérlegét a Hódtói Sportcsarnokban.
A Kosársuliból ezúttal hiányzott a kiemelkedő egyéni teljesítmény

2023. január 18. Nagykőrös vendégeként lépett pályára január 17-én este a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli.Közel 20 pontos vereséggel kiesett a Hepp-kupából
Győzelemmel indult az új esztendő

2023. január 14. 2023 első Hódtói Sportcsarnokban lejátszott bajnokiján a Dunaharasztit fogadta a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 16. fordulójában.