BulvárMiss Alpok Adria megyei győztese

2014. szeptember 7., vasárnap
 
Miss Alpok Adria megyei győztese

Idén nem volt vásárhelyi a Miss Alpok Adria Nemzetközi Szépségverseny Csongrád megyei döntőjén. Szeptember 6-án szombat este a megyei döntőt a Nemzetközi Tiszai Halfesztivál programjában rendezték meg a Széchenyi téri színpadon. A lányok először utcai ruhában, majd fürdőruhában, végül pedig estélyiben vonultak fel.




A Facebook szavazást Tóth Nikolett nyerte, a második udvarhölgy Bonyhádi Anita, az első számú udvarhölgy Sineger Anna lett. A megyei döntőn a 19 éves csongrádi Sineger Márta fejére került a korona.

Az Alpok-Adria szépségverseny még 1988-ban Olaszországból indult, amikor megkoronázták az első Alpok-Adria szépségkirálynőt. Ma már nyolc ország (Ausztria, Horvátország, Németország, Olaszország, Svájc, Szlovénia, Szlovákia és Magyarország) szép lányai versenyeznek a címért. Magyarországon is minden megyében megválasztják a megye szépét, a lányok bekerülnek az országos döntőbe, onnan lehet kijutni a nemzetközi szépségversenyre.

 

A szépségverseny Csongrád megyei döntőjében idén nem volt hódmezővásárhelyi jelölt. Tavaly az akkor 17 éves Kosztolányi Anna jutott be, akinek nevét jól ismerhetik a fitness sportág kedvelői, hiszen több országos és nemzetközi dobogós helyezést tudhat magáénak.

 

Tavalyelőtt az akkor 22 éves hódmezővásárhelyi Szabó Fanni az országos döntőn negyedik lett és ő lett a közönségdíjas is. A Vásárhelyi Hírek arca is volt, valamint az egészséges életmódhoz adott tippeket a hírportál oldalain.

A verseny után elmondta, a Vásárhelyi Hírek olvasói közönségszavazataikkal nagyon nagy mértékben hozzájárultak, ahhoz, hogy a bejutott. 

 

2012. márciusában Hódmezővásárhelyen a Fekete Sasban is volt szépségverseny, az első és azóta is egyetlen, ám sem a közönség, sem a versenyen indulók nagy részének nem volt a legemlékezetesebb.

Ha még nem olvasott róla:

Kifutón innen és túl – Szépségverseny volt Hódmezővásárhelyen


 
 
VH
 

Olvassa el ezt is!

Kisiskolások beikszelve

Kisiskolások beikszelve

Véget ért a kisiskolásoknak szánt írószerajándék átadási roadshow. Az egyes iskolákat párban keresték fel a választáson induló Fideszes képviselőjelöltek.
Hol a pénz? - Feljelentés, útlezárás, demonstráció Vásárhelyen

Hol a pénz? - Feljelentés, útlezárás, demonstráció Vásárhelyen

Hiányzó milliók, kifizetetlen alvállalkozók, a K' Art cégcsoport felszámolásának/elszámolásának ügye ismét terítéken. Bekeményített a követeléskezelő!
A gondatlanság sok pénzbe kerülhet

A gondatlanság sok pénzbe kerülhet

A belterületi ingatlanok esetében a jegyző, külterületi és zártkerti ingatlanok esetében a növényvédelmi hatóság köteles eljárást indítani.
Újabb vásárhelyi polihisztor távozott örökre

Újabb vásárhelyi polihisztor távozott örökre

Életében fontos szerepe volt szűkebb pátriájának a történelme, kultúrája. Szívügye volt az ö-zős nyelvjárás életben tartása, megörökítése.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 26. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Diplomaátadó volt a Mezőgazdasági Karon
Diplomaátadó volt a Mezőgazdasági Karon Az Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara 70. Diplomaátadó Ünnepi Tanácsülésén összesen 37 végzett hallgató kapta meg diplomáját.
 
Díszközgyűlés kitüntetésekkel
Díszközgyűlés kitüntetésekkel A Semmelweis-Napi díszközgyűlésen nyolcan vehettek át városi kitüntetést a városháza dísztermében.
 
A Liszt lett a rangos verseny győztese
A Liszt lett a rangos verseny győztese A Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája a Magyar Színház „Az ország iskolája” versenyében 4487 szavazattal az első helyen végzett.
 
Hetilap lesz a Délmagyarországból
Hetilap lesz a Délmagyarországból Médiaelemzők szerint felértékelődhet a független online sajtó szinte minden megyében, beleértve Csongrád-Csanádot is, miután hetilapokká alakulnak a regionális napilapok.
 
Nyomozás a 17 milliárd forint felhasználásáról
Nyomozás a 17 milliárd forint felhasználásáról A Csongrád-Csanád 04-es választókerületben, a nyilvánossá vált 790-es listában – 4 vásárhelyi kötődésű alapítvány, egyesület, szervezet és KFT. kapott támogatást.
 
Újabb óvodai mosdó alakul át a Villeroy&Boch; támogatásával
Újabb óvodai mosdó alakul át a Villeroy&Boch; támogatásával A fennállásának 50. évfordulója alkalmából, 2015-ben a Villeroy & Boch Magyarország Kft. óvodai mosdó felújítási programba kezdett Hódmezővásárhelyen.