Kék hírekHaláleset a Görbe utcában

2020. március 26., csütörtök
 
Haláleset a Görbe utcában

Halálesethez riasztották a mentőket és a rendőrséget március 26-án a déli órákban a Görbe utcába, a Klauzál utcától 100 méterre lévő házhoz.

 

 

 

 

 

 

 


Az elhunytat a fia találta meg a házban, aki nem élt az édesapjával. A 80 éves D. Péter az eddigi információk szerint valószínűleg elesett és ez is közrejátszhatott a halálában. Már napok óta halott lehetett, mert a szomszédok szerint egy ideje nem tapasztaltak mozgást a házban. A rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a halálesetet, és mivel az idegenkezűség lehetőségét is vizsgálták, bűnügyi nyomozók is érkeztek.

A késő délutánig tartott helyszíni szemlét az ilyenkor szokásos protokollnak megfelelően speciális öltözékben végezték, ami – a járvány miatt teljesen érthetően -némi riadalmat keltett a környéken élők körében.

 
 
VH
 

Olvassa el ezt is!

Honlapokon elérhető videósorozat indul

Honlapokon elérhető videósorozat indul

A Tornyai János Múzeum hetente két-három alkalommal 8-10 perces videókban az intézmény gyűjteményeit és szakembereinek kutatási eredményeit mutatja be.
Negatív és pozitív számok

Negatív és pozitív számok

Az nem derült ki hány személyt érintett, hogy a második teszt alapján is negatívak Rovó László koronavírusos rektor vezető egyetemi kollégái.
Nagyszámú parkoló és kerékpártároló is épül

Nagyszámú parkoló és kerékpártároló is épül

A tram-train-hez kapcsolódó, parkolási és kerékpártárolási gondokat megoldó építkezések kezdődnek hamarosan Hódmezővásárhelyen. Nyár végére kell befejezni.
Jelentős változások a vásárhelyi kórház működésében

Jelentős változások a vásárhelyi kórház működésében

Március 23-tól újabb szigorú, a járóbeteg ellátást is érintő intézkedések lépnek életbe. Természetesen továbbra is érvényes a január 23-tól elrendelt látogatási tilalom.
 

És ezt már olvasta?

Rapcsák András szobráról döntenek
Rapcsák András szobráról döntenek Az egykori polgármester szobrának áthelyezését kezdeményezi a hódmezővásárhelyi közgyűlés - döntöttek a testület legutóbbi ülésén.
 
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át Brunszvik Teréz Emléknapot és Szakmai Konferenciát tartott a Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda teljes dolgozói állományának bevonásával.
 
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban A Hódmezővásárhelyi Levéltár egy új, - Magyarországon családi, baráti körben, pubokban egyre népszerűbb - társasjátékra invitálja a vásárhelyieket.
 
Magyar Hősök Emléknapja
Magyar Hősök Emléknapja Koszorúzással emlékeztek a Kossuth téren, a Kincses temető Hősök parcellájánál, a katolikus temetőben, valamint a Szent István templom falán elhelyezett táblánál.
 
Útban a világhírnév felé
Útban a világhírnév felé Május elején Papp Jázmin az isztambuli világkupán vívott a felnőttválogatottban. Az ötödik helyet a kínaiak legyőzésével érdemelték ki a magyarok.
 
Nagy vásárhelyi siker a Suzuki Streetball bajnokságon
Nagy vásárhelyi siker a Suzuki Streetball bajnokságon

Május 30-án, Hódmezővásárhely adott otthont az idei Suzuki Streetball sorozat második rendezvényének.

 
Kilenc vásárhelyi érmes helyezés Karlovacban
Kilenc vásárhelyi érmes helyezés Karlovacban A 28. Croatia Karlovac Open taekwondo versenyen idén is sikerrel vett részt a Máté Taekwondo és Hapkido Sportegyesület.