
Néhány perc alatt elfogták azt a négy - magát nagyon erősnek érző - fiatalt, akik pusztán szórakozásból felborítottak egy Suzukit. Valószínű nemcsak izomban, hanem pénztárcában is erősnek kell lenniük, hogy a büntetés mellett a kár is megtérüljön.
Az állampolgári bejelentés július 27-én 5 óra körül érkezett a rendőrségre, hogy egy fiatal társaság garázdálkodik Szegeden. A bejelentő elmondta, hogy négy férfi néhány métert tolt egy parkoló gépkocsit, majd felborította azt. A járőrök perceken belül a közelben elfogták a feltételezett elkövetőket.
A gyanúsítottak kihallgatásukkor beismerő vallomást tettek. Ellenük csoportosan elkövetett garázdaság és rongálás miatt indult eljárás a Szegedi Rendőrkapitányságon.