SportVásárhely sporteredményeit is díjazták

2015. december 8., kedd
 
Vásárhely sporteredményeit is díjazták

46. alkalommal rendezte meg a Délmagyarország Az év sportolója díjátadó gáláját a Hungi Vigadóban. Tizennyolc elismerést osztottak ki, ennyien vehették át a CE Glass Industries által készített üvegtrófeákat.

 

 

 

 

A díjazottak között vannak olimpikonok, világbajnokok, nemzetközi versenyeken szereplő sportolók, az év csapata pedig a Bajnokok Ligájában vitézkedett – de az utánpótlásról és az edzőkről sem feledkeztek meg.

 

A kiváló hangulatú eseményen ott volt Csongrád megye sportéletének krémje, és nemcsak a díjazottak, de a díjat átadók is a legnevesebb sportolók és sportvezetők közül kerültek ki. A gála az ország legpatinásabb megyei eseményének számít, amelyen Szöllősi György, a Magyar Sportújságírók Szövetségének elnöke is tiszteletét tette.

Idén egy hódmezővásárhelyi sportoló és egy vásárhelyi klubban sportoló vehetett át díjat, valamint az életműdíj is Vásárhelyre került:

 

Az év utánpótlás lány sportolója, Csongrád megye: Szűcs Noémi (atléta, Hódiák SE)

 

Az év utánpótlás fiú sportolója, Csongrád megye: Miksi Richárd (úszó, HSÚVC)

 

Életműdíj, Csongrád megye: Czuczi Győző (motokrossz)

 
 
VH-delmagyar.hu
 

Olvassa el ezt is!

Elhunyt Bán Sándor

Elhunyt Bán Sándor

Életének 75. évében rövid súlyos betegség után december 6-án hunyt el. Beírta nevét Hódmezővásárhely sporttörténetébe. 
Kinevezték az új vásárhelyi rendőrkapitányt

Kinevezték az új vásárhelyi rendőrkapitányt

A megbízást ünnepi állománygyűlés keretében a Polgármesteri Hivatal Dísztermében ma délelőtt adta át dr. Lukács János rendőr dandártábornok.
Tanévi menetrend 2026/2027

Tanévi menetrend 2026/2027

Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

2026. 32. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 

És ezt már olvasta?

A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 
Tűz volt Batidán
Tűz volt Batidán Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
 
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.
 
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel Műfaji megoszlás szerint 92 festmény, 32 grafika, 46 plasztika, valamint 15 installáció, multimédia mű szerepel majd a tárlaton.
 
Több, mint 40 előadó
Több, mint 40 előadó Összesen kb. 115 produkció, elektronikus zene, rock, pop és trap, hazai zenekarok és nemzetközi sztárfellépők vegyesen az ide Szegedi Ifjúsági Napokon.