SportÚjra összeáll a vásárhelyi aranycsapat

2013. június 10., hétfő
 
Újra összeáll a vásárhelyi aranycsapat

A HMSE (1980-as évek) NB II-es labdarúgócsapat játékosai és vezetői nosztalgiatalálkozót tartanak június 22- én szombaton Hódmezővásárhelyen a Városi Stadionban és mérkőzést játszanak a Szeged hasonló korosztályú játékosaival.

 

 


 

A HMSE – SZEGED mérkőzés 15órakor kezdődik, a belépés díjtalan. Harmincéves távlatából bátran mondhatjuk, hogy Hódmezővásárhely legeredményesebb labdarúgócsapatát köszönthetjük újra. A város ezekben az években páratlan összefogással, a lakosság széles körű támogatásával, mérkőzésenként 6000–7000 labdarúgást kedvelő szurkolóval buzdította győzelemre, minél jobb eredményre ezt a csapatot.

Ebben az időszakban 3 alkalommal is bronzérmet szereztek az ország egycsoportos, magas színvonalú NB II-es bajnokságában.

A június 22-i találkozóra eljön sok kiváló NB I-et is megjárt labdarúgó: dr. Bálint L., Hegedűs F., Kovács F., Kántor F., Hegedűs B., Ulbert T., Magyar T., dr. Lancsa Gy., Stark Cs., Bugyik J., Tóth I., Csernus I., Szenti Z., Olasz E., Varga I., Kovács J., Tasi L., Petrók V., Kemenes Z., Leindler Z., Bárány M., dr. Kovács G., Kutasi L.

 
 
Forrás: baraa-press sport
 

Olvassa el ezt is!

Ez az új trükk a magyar utakon: Téged is kifoszthatnak!

Ez az új trükk a magyar utakon: Téged is kifoszthatnak!

A tavaszi hétvégéken, főként a hosszú hétvégéken, mint például a pünkösdi, egyre többen indulnak útnak autóval Az utazóknak nem árt azonban résen lennie.
Jövő júliustól elektronikussá válnak az anyakönyvi eljárások

Jövő júliustól elektronikussá válnak az anyakönyvi eljárások

Az 1895. október 1-én kialakult anyakönyvezési rendszer változik majd meg. Gyorsabb, könnyebb, kényelmesebb ügyintézést tesz lehetővé.
A Forradalom és Szabadságharc ünnepe 2026

A Forradalom és Szabadságharc ünnepe 2026

Március 14-én és 15-én ünnepségek, programok Hódmezővásárhelyen a Forradalom és Szabadságharc 178. évfordulója alkalmából. Részletes program.
Újabb szerződés a vásárhelyi zsinagógával kapcsolatban

Újabb szerződés a vásárhelyi zsinagógával kapcsolatban

10 százalék tulajdonrész után 50 évre ingyenes haszonélvezeti jogot kapott a MAZSIHISZ a zsinagóga épületegyüttesére.
 

És ezt már olvasta?

Orbán Viktor Vásárhelyen
Orbán Viktor Vásárhelyen A rendezvény előtt egy helyi Békemenet indult a Népkerttől majd onnan érkeztek meg az országjárás helyszínéül szolgáló Bessenyei Ferenc Művelődési Központ elé.
 
Földesi Zoltán magyar bajnok lett
Földesi Zoltán magyar bajnok lett A hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do csapat versenyzője a serdülő -60 kg-os kategóriában magyar bajnoki címet szerzett
 
Kevés esély maradt a felsőházi rájátszásra
Kevés esély maradt a felsőházi rájátszásra A Dunaharaszti ellen játszotta utolsó hazai mérkőzését az NB I/B Zöld csoportjának alapszakaszában a Vásárhelyi Kosársuli. 
 
Három Bach koncert Vásárhelyen
Három Bach koncert Vásárhelyen A Szentháromság-templomban, a Református Ótemplomban és az ótemplomi gyülekezeti teremben is rendeznek Bach-koncertet márciusban.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 11. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Kapu Tibor Vásárhelyen
Kapu Tibor Vásárhelyen Március 17-én a második magyar űrhajós volt a vendége a hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskolának. Találkozott a vásárhelyi polgármesterrel is.
 
Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban
Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban A Wartha Vince-diplomadíjat elnyerő keramikusművészek alkotásaiból nyílik kiállítás a Nemzetközi Kerámia Központban.