GazdaságÚj beszállítókat vár a SPAR Hódmezővásárhely körzetéből

2021. december 2., csütörtök
 
Új beszállítókat vár a SPAR Hódmezővásárhely körzetéből

Nagyon sok kiváló élelmiszert, kézműves terméket előállító családi-, és kisvállalkozás küzd azzal a nehézséggel, hogy nem talál utat a fogyasztókhoz.

 

 

 

 

 

 

 

A SPAR helyi termelőknek indított beszállítói rendszere nekik kínál lehetőséget azzal, hogy az üzletlánc polcaira is felkerülhetnek termékeik.

 

A Régiók Kincsei program közvetlen támogatást nyújt a hazai agrárágazatban tevékenykedő kistermelőknek, miközben termékeik révén egészséges, jó minőségű, magyar élelmiszerekhez juttatja a vásárlóit. Egy csokorba gyűjtik a helyi kistermelők legjavát, a polcokon pedig a piros almás logóval ellátott termékek egyértelműen jelzik a vevők felé, hogy az ilyen áru megvásárlásával nem csak jó minőségű élelmiszerhez jutnak, de közvetlenül is támogatják a hazai kistermelőket és munkahelyek teremtéséhez járulnak hozzá.

 

A SPAR 2022-ig hat regionális központot alakít ki az országban Nyíregyházán, Pécsett, Győrben, Székesfehérváron, Zalaegerszegen és Hódmezővásárhelyen. Ezek egyfajta logisztikai központként juttatják majd el az almás védjeggyel ellátott hazai termékeket a térségükben lévő nagyáruházak polcaira, hangsúlyt fektetve a környezetvédelmi szempontokra, vagyis arra, hogy a szállítási-, az üzemanyag-, és az egyéb költségek a lehető legkisebbek legyenek.

 

Most olyan kistermelőket, vállalkozásokat keres a SPAR, akik termékeikkel értéket képviselnek, „helyi hősökként” a közösségük elismert tagjai, és termelésük helyszíne a hódmezővásárhelyi régióközpont 50 km-es sugarú körzetében található. A vállalat számára eddig is elsődleges cél volt a magyarországi termelők és vállalkozások támogatása, a forgalmazott élelmiszeráruk több mint 90 százaléka már most is hazai forrásból származik. Az 1,7 milliárd forint értékű „Régiók Kincsei” program pedig tovább növeli a magyar kistermelő beszállítók értékesítési lehetőségeit.

 

A SPAR számára fontos szempont, hogy miközben a tervek szerint 2022-re legalább száz kistermelő válik beszállítói partnerré, egyúttal bővül az árukínálat is. A helyi lakosok által ismert gazdák „piros almás” termékei tovább színesítik a vásárlói élményt, és még közvetlenebbé teszik az áruházak és a fogyasztók kapcsolatát. 

 

A „Régiók Kincsei” programba a ITT lehet jelentkezni!  

 
 
x
 

Olvassa el ezt is!

Egy talicska gázkazán

Egy talicska gázkazán

Betört egy felújítás alatt álló házba, ahonnan elvitte a beépítésre váró gázkazánt. Rövid időn belül látókörbe került a helybeli férfi.
Ez még csak a próbaüzem

Ez még csak a próbaüzem

A hatóság által előírt utasforgalmi próbaüzem ideje alatt előfordulhatnak, akadhatnak még kisebb-nagyobb meghibásodások, technikai-műszaki problémák.
Átadták 2021-es Vásárhelyi Művészeti Díjakat

Átadták 2021-es Vásárhelyi Művészeti Díjakat

Az egykor Bessenyei Ferenc Művészeti Díj megszűnése után a Vásárhelyi Művészeti Díj idei odaítélésénél sok év után mindhárom díjazott vásárhelyi születésű, illetve kötődésű.
Tarolt az Országos bajnokságon a Máté Taekwondo

Tarolt az Országos bajnokságon a Máté Taekwondo

A nagy médiaérdeklődés mellett lezajlott országos bajnokságon impozáns eredményt, 26 érmes helyezést ért el a vásárhelyi sportegyesület. Részletes eredményekkel.
 

És ezt már olvasta?

Stabil digitális alapok a hosszú távú fejlődéshez
Stabil digitális alapok a hosszú távú fejlődéshez Az AI-támogatott egyedi szoftverfejlesztés a fenntartható fejlődés egyik legbiztonságosabb útja. Olyan rendszert eredményez, amely a jövőbeni növekedés digitális alapjait.
 
A kollektív védelem megerősítése a cél
A kollektív védelem megerősítése a cél Előretolt nemzetközi harccsoport részeként olasz és horvát kontingens váltása érkezett a vásárhelyi laktanyába.
 
Wi-fi a Szabadság téren
Wi-fi a Szabadság téren Régi lakossági kívánság teljesült.
 
Vásárhelyi táncosok nagyszerű sikerei
Vásárhelyi táncosok nagyszerű sikerei Makón, a Hagymaházban rendezték meg a XXXV. Országos Táncművészeti Fesztivál regionális elődöntőjét,a melyen a Stars Of Hope Táncstúdió is versenyzett.
 
Nyolc jelölt a Csongrád 04-es számú egyéni választókerületben
Nyolc jelölt a Csongrád 04-es számú egyéni választókerületben Az ajánlóíveket február 21-én reggel 8 órától lehetett átvenni, és az aláírásgyűjtés folyamatosan zajlik március 6-áig.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 7. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Szabó Zsolt posztumusz díszpolgári címe
Szabó Zsolt posztumusz díszpolgári címe A döntést a közgyűlés minden tagja támogatta, beleértve a kormánypárti képviselőket is.