BulvárMegnyílt a vásárhelyi nassolók új szentélye

2017. április 28., péntek
 

A hosszú hétvégén krémes és fagyinapokkal indítja új üzletének megnyitását Szőke Zoltán. A vásárhelyiek körében különösen kedvelt hódmezővásárhelyi cukrászda tulajdonosa április 28-án délben a Deák Ferenc utcában nyitotta meg az új, nagy kerthelyiséges üzletét.

 

 

Fotók: VH

 

 

„Avattam már laboratóriumot, üzemet, szennyvíztisztítót és még sok mindent, de most először van alkalmam cukrászdát megnyitni” - mondta Lázár János miniszter, aki Almási István polgármester társaságában érkezett a megnyitóra. Mint mondta, nagy örömmel tesz eleget a felkérésnek, mert egy több évtizede sikeres vállalkozás újabb fejlesztésének a tanúja, ugyanakkor a polgári élet tartozéka a cukrászdában járás, és az újabb üzlet azt mutatja, hogy van erre igény a városban.

 

Szőke Zoltán szerint a több mint két évtizedes munkájuk mögött az eredetiség, a munkatársak körében az egyre jobb csapatszellem áll. És - mint hozzátette - a család összetartó ereje, közös kitartása. Az is fontos, hogy törekszenek a házias jellegre, a könnyű krémekre, a fagylaltnál a természetes ízekre.

 

Tegyük hozzá, a vonalaikat féltő hölgyek, illetve a hízásra hajlamos férfiak széles ívben kerüljék a cukrászdát, elég, ha a gyerek, unoka megy be vásárolni, mert már a látvány is hizlal, annyiféle finomság várja a betérőket mindkét cukrászda után, a ma megnyílt harmadikban is. A tetejében ezen a hosszú hétvégén a krémes és a fagyi csak 100 forintba kerül.  

 
 
B.Sz.Z.
 

Olvassa el ezt is!

A múzeumi tárgyba beleenni tilos

A múzeumi tárgyba beleenni tilos

Dagadjon a vásárhelyiek keble, Szonda Lajosnénak hála, a város neve bevonult a magyar konyhakultúra több évszázados történetébe. Képekkel!
Tíz kérdés, amire mindenki kíváncsi

Tíz kérdés, amire mindenki kíváncsi

Erősen megkérdőjelezhető a tram train project teljes körű hatástanulmányának, tervezésének, pályáztatásainak felelősségteljes, gondos előkészítése.
Orbán Viktor Vásárhelyen

Orbán Viktor Vásárhelyen

A rendezvény előtt egy helyi Békemenet indult a Népkerttől majd onnan érkeztek meg az országjárás helyszínéül szolgáló Bessenyei Ferenc Művelődési Központ elé.
Kapu Tibor Vásárhelyen

Kapu Tibor Vásárhelyen

Március 17-én a második magyar űrhajós volt a vendége a hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskolának. Találkozott a vásárhelyi polgármesterrel is.
 

És ezt már olvasta?

Földesi Zoltán magyar bajnok lett
Földesi Zoltán magyar bajnok lett A hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do csapat versenyzője a serdülő -60 kg-os kategóriában magyar bajnoki címet szerzett
 
Kevés esély maradt a felsőházi rájátszásra
Kevés esély maradt a felsőházi rájátszásra A Dunaharaszti ellen játszotta utolsó hazai mérkőzését az NB I/B Zöld csoportjának alapszakaszában a Vásárhelyi Kosársuli. 
 
Három Bach koncert Vásárhelyen
Három Bach koncert Vásárhelyen A Szentháromság-templomban, a Református Ótemplomban és az ótemplomi gyülekezeti teremben is rendeznek Bach-koncertet márciusban.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 11. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban
Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban A Wartha Vince-diplomadíjat elnyerő keramikusművészek alkotásaiból nyílik kiállítás a Nemzetközi Kerámia Központban.
 
Kitüntetések 2026 - Vásárhelyen
Kitüntetések 2026 - Vásárhelyen Március 15-én díszközgyűlésen adták át Hódmezővásárhely kitüntetéseit, elismeréseit.
 
Az átváltozás értelmezései az Alföldi Galériában
Az átváltozás értelmezései az Alföldi Galériában

Közös kiállításon mutatkozik be a Magyar Képzőművészeti Egyetem két oktatója, a vásárhelyi Szabó Klára Petra Tornyai-plakettes képzőművész és Erős Apolka Munkácsy-díjas szobrászművész.