KözéletKözneveléséért Díjat kapott Kincses Tímea

2023. augusztus 21., hétfő
 
Közneveléséért Díjat kapott Kincses Tímea

A Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum főigazgatója a Csongrád-Csanád Vármegyei Köznevelési díját vehette át az augusztus 19-i megyei ünnepségen Ópusztaszeren.

 

 

 

 

 

Augusztus 19-én, Ópusztaszeren tartotta ünnepi megemlékezését a Csongrád-Csanád Vármegye Önkormányzat, melynek keretében átadták a vármegyei kitüntetéseket is.

Kincses Tímea, a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Központ főigazgatója „Csongrád-Csanád Vármegye Közneveléséért Díj”-ban részesült.

 

A Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum 2015. július 1-én kezdte meg működését. A Centrumhoz 4 városban 8 szakképző intézmény tartozik, valamint a Cseresnyés Kollégium. A főigazgató Árva Nagy Sándorné volt, majd nyugdíjba vonulása után Kincses Tímea lett a főigazgató.

 

Nemrég arról adott hírt a HSZC, hogy közel 300 új számítógéppel kezdhetik meg tanévet a HSZC intézményeiben. Ebből 96 darab került a vásárhelyi szakiskolákba.

 
 
VH
 

Olvassa el ezt is!

Elfogytak a bérletek a SZIN-re

Elfogytak a bérletek a SZIN-re

Nem lehet már bérletet kapni a legnagyobb nyárzáró hazai fesztiválra, sőt a pénteki napijegyek is elfogytak a Coca-Cola SZIN-re.
Hódmezővásárhelyi kitüntetettek augusztus 20-a alkalmából

Hódmezővásárhelyi kitüntetettek augusztus 20-a alkalmából

Szobrász, festőművész és irodalomtörténész kapta idén a Csongrád-Csanád Vármegye Önkormányzata, valamint a Polgári Hódmezővásárhelyért Alapítvány díjait.
Zsűrizték az 69. Vásárhelyi Őszi Tárlatra érkezett alkotásokat

Zsűrizték az 69. Vásárhelyi Őszi Tárlatra érkezett alkotásokat

Kétnapos zsűrizéssel, mintegy félezer művet egyesével átnézve válogatták ki azt a 174 műalkotást, amelyek az Őszi Tárlat kiállítás anyagát adják.
Családi események Hódmezővásárhelyen 2023-ban

Családi események Hódmezővásárhelyen 2023-ban

2023. 49-52. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 

És ezt már olvasta?

Ilyen sem volt még - Nagymágocsi csípős világhírnév
Ilyen sem volt még - Nagymágocsi csípős világhírnév Több, mint 200 szósz vett részt „vakkóstoláson” a kontinens minden tájáról. Ezután született a döntés: a nagymágocsi Szabó Attila  aranyérmet nyert.
 
Indul a buli
Indul a buli Minden eddiginél nagyobb érdeklődés övezi az idei Deja Vu Fesztivált, amely június 10. és 14. között nyitja meg kapuit az Újszegedi Partfürdőn.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 22. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Rapcsák András szobráról döntenek
Rapcsák András szobráról döntenek Az egykori polgármester szobrának áthelyezését kezdeményezi a hódmezővásárhelyi közgyűlés - döntöttek a testület legutóbbi ülésén.
 
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át Brunszvik Teréz Emléknapot és Szakmai Konferenciát tartott a Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda teljes dolgozói állományának bevonásával.
 
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban A Hódmezővásárhelyi Levéltár egy új, - Magyarországon családi, baráti körben, pubokban egyre népszerűbb - társasjátékra invitálja a vásárhelyieket.
 
Magyar Hősök Emléknapja
Magyar Hősök Emléknapja Koszorúzással emlékeztek a Kossuth téren, a Kincses temető Hősök parcellájánál, a katolikus temetőben, valamint a Szent István templom falán elhelyezett táblánál.