Kék hírekA járőrök buktatták le

2018. május 30., szerda
 
A járőrök buktatták le

Újabb kerékpártolvaj bilincsben. A hódmezővásárhelyi rendőrök egy helybeli kerékpárost igazoltattak a belvárosban, aki már az intézkedés közben bevallotta, hogy a kétkerekűt alig 10 perce lopta.

 

 

 

 

 

 

 

A kapitányság rendőrei a férfit május 26-án hajnalban igazoltatták. Az ellenőrzés közben a 35 éves gyanúsított bevallotta, hogy a biciklit körülbelül 10 perce lopta a vásárhelyi buszpályaudvarról. A járőrök átvizsgálták a férfi ruházatát, melynek során két biciklis sebességmérőt is találtak a zsebében. A feltételezett elkövetőt számon kérték, aki az eszközökről elmondta, hogy azokat szintén lopta.

 

A terheltet a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságra előállították és kihallgatták. A gyanúsított részletes beismerővallomást tett, kiderült róla, hogy már igazoltatása előtt is lopott egy biciklit, de azt már eladta.

 

A rendőrök a vásárlóját is előállították majd gyanúsítottként kihallgatták. A tolvajról bebizonyosodott, hogy összesen hat kerékpárt lopott el az elmúlt fél évben, de az is kiderült róla, hogy testi sértés miatt már zajlik ellene büntetőeljárás.

 

A nyomozók a férfit őrizetbe vették és az ügyészségen kezdeményezték előzetes letartóztatásának indítványozását.

 

 
 
VH-CSMRFK
 

Olvassa el ezt is!

Hamar elkapták

Hamar elkapták

Meccsnézés közben lopták el egy hódmezővásárhelyi férfi kerékpárját egy presszó mellől. A város térfigyelő kamerái segítettek.
Újra indul a diplomamentő program

Újra indul a diplomamentő program

A Mezőgazdasági Karon végzetteknek is újabb lehetőség a diploma kézhez vételére, bár van aki veszni hagyná mert szerinte a tudás többet ér, mint a papír.
Diákolimpia döntő Vásárhelyen

Diákolimpia döntő Vásárhelyen

A IV. korcsoportos Kosárlabda Diákolimpia országos döntőjét, június 12–14. között Hódmezővásárhelyen rendezték. 
Jelentős összegből megújulhat a belváros

Jelentős összegből megújulhat a belváros

A Belváros keleti részének átfogó megújítása kezdődhet meg Hódmezővásárhelyen az új, kétszintes parkolóház megépülésével az Ótemplom közelében.
 

És ezt már olvasta?

Vitézy Dávid: hosszú és nyilván nehéz folyamat lesz.
Vitézy Dávid: hosszú és nyilván nehéz folyamat lesz.

A kormány elrendelte a dohánykoncessziók teljes körű felülvizsgálatát, benne az 1100 milliárd forintos forgalmat folytató hódmezővásárhelyi gyökerű céget. 

 
Pláza épülhet az Aldi mellett
Pláza épülhet az Aldi mellett A beruházó egy üzletházat épít a területen, a szerződés alapján pedig a fejlesztésnek legalább 45–50 ember foglalkoztatását kell lehetővé tennie.
 
Múzeumok éjszakája Vásárhelyen
Múzeumok éjszakája Vásárhelyen A roma jazztől az őslény-kutatáson át a porcelánöntésig a Múzeumok éjszakáján. Részletees program.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 24. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Elítélték a vásárhelyi szurkálót
Elítélték a vásárhelyi szurkálót Első fokon öt és fél év börtönbüntetéssel sújtott a Szegedi Törvényszék egy férfit, aki 2023 nyarán egy késsel hasba szúrta ismerősét.
 
Útrekonstrukció Vásárhelyen
Útrekonstrukció Vásárhelyen Tizenegy út felújításának elindításáról döntött a rendkívüli ülésén a hódmezővásárhelyi közgyűlés, a szükséges forrást költségvetési átcsoportosítással biztosítják.
 
Kezdődik a tiszavirágzás
Kezdődik a tiszavirágzás A következő napokban ismét tanúi lehetünk hazánk egyik legkülönlegesebb természeti csodájának, a tiszavirágzásnak.