SportÚjabb nehéz meccs vár a HFC-re

2017. október 13., péntek
 
Újabb nehéz meccs vár a HFC-re

Ismét idegenben játszik bajnoki mérkőzést a Hódmezővásárhelyi FC, ez alkalommal Pécsnél egy kicsit tovább, egészen Szentlőrincig utaznak a kék-sárgák.

 

 

 

 


10 fordulót követően is első győzelmére hajt a Hódmezővásárhelyi FC csapata. A gárda számára nem kezdődött könnyen a szezon, öt döntetlen és négy vereség az eddigi mérleg. A legutóbbi fordulóban Pécsett vendégeskedett a gárda, ahol nem indult rosszul a csörte, Kökény gólja vezetést jelentett a HFC számára, ám aztán jött a fekete leves.

 

„Nagyon szervezettek voltunk védekezésben. Habár a Pécs uralta a játékot, igazán nagy helyzetük csak 1-2 adódott. Sajnos az első félidei tizenegyes nagyon rosszkor jött, az még jogosnak mondható volt, de azt is megelőzhettük volna. Viszont a második tizenegyes nagyon véleményes volt. Mi sem tudtuk igazán, hogy mire fújták be. Összességében viszont nem kell bánkódni, mert a Pécs az egyik, ha nem a legjobb csapat, akivel játszottunk, és ha ellenük sikerült ilyen szervezetten védekezni és mozogni a csapatnak, akkor, ha ezt a hátralévő meccsekre is továbbvisszük, eredményesek lehetünk.” – mondta Tóth József.

 

A NB III Közép csoportjának 10. játéknapján ismét idegenben játszik az alakulat, az úti cél most is Baranya megye lesz, csak kicsit messzebb, a Szentlőrinc otthonába látogatnak a fiúk.

„Nehéz meccs lesz, mivel a Szentlőrinc egész jó formában van, és főként otthon nyeri a meccseit, de mi mindenképp győzni megyünk szombaton. Nekünk a biztos védekezésből kell kiindulni, remélhetőleg a hétvégén már le tudjuk hozni a meccset kapott gól nélkül. Nagyon koncentráltan kell játszanunk.” – véli a csapat játékosa, Tóth József.

 

A Szentlőrinc valóban jó otthon. A Paks II-t és a SZEOL-t is megmarták, de a Mórahalomnak sem engedélyeztek pontot, egyedül a Dunaújvárosnak sikerült ott pontot szereznie.

Az előző kiírásban az októberi meccsen a HFC játszott otthon, akkor Kökény Tamás és Máté Péter góljaival 2-1-re győzött a Vásárhely. Az április végi szentlőrinci meccsen pedig előbb Tóth Adrián talált be, majd Pataki Zsolt egyenlített és a felek osztozkodtak a pontokon.

 

A mérkőzést, október 14-én, szombaton 15 órától rendezik.

 
 
Forrás: hfc1912.hu
 

Olvassa el ezt is!

Hogy kedvet kapjon egy neki való szakmához

Hogy kedvet kapjon egy neki való szakmához

A Fekete Sas csütörtöki eseményére több mint 800 pályaválasztás előtt álló általános iskolás diák érkezett Vásárhelyről és a megye több településéről. Képek!
ReforMaraton 500 Hódmezővásárhelyen is

ReforMaraton 500 Hódmezővásárhelyen is

Juhos Gábor hosszútávfutó is futott a résztvevőkkel a ReforMaraton 500 elnevezésű rendezvényen Hódmezővásárhely belvárosában október 12-én. Íme a 95 tétel.
Új igazgató az Egyesített Óvodák élén

Új igazgató az Egyesített Óvodák élén

A városháza dísztermében ünnepi tanévnyitót tartottak a Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvodák dolgozóinak.
Traktortól az arcfestésig

Traktortól az arcfestésig

Idén ismét megszervezték pályaorientációs fesztiválsorozatot, a SKILLFEST-et. Az első állomás Hódmezővásárhely volt. Gazdag porgramok, látványos bemutatók.
 

És ezt már olvasta?

Merítés a vásárhelyi agrároktatás történetéből
Merítés a vásárhelyi agrároktatás történetéből A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar Fekete Gyula Intézménytörténeti Kutatási Program újabb szimpóziumot tart.
 
Brüsszelbe utazott a vásárhelyi polgármester
Brüsszelbe utazott a vásárhelyi polgármester Márki-Zay Péter a Magyarországnak járó az uniós pénzek befagyasztását kérte és a Hódmezővásárhelynek járó hazai és európai uniós források ügyében van Brüsszelben.
 
Újabb helyi rádió a láthatáron
Újabb helyi rádió a láthatáron A Hódmezővásárhely 99,8 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára egy érvényes pályázat érkezett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz.
 
Szeptember 19-e a vásárhelyi közélet gyásznapja
Szeptember 19-e a vásárhelyi közélet gyásznapja Országos hírré terebélyesedett Szabó Zsolt rendőr alezredes, a vásárhelyi rendőrkapitány tragikus halála. Péteken este csendes gyertyagyújtásra gyűlt össze több száz vásárhelyi lakos a kapitányság épülete előtt.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2 2025. 35. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 
Vadhús kóstolástól az illat-totóig - a virágvizektől az akvapóniáig
Vadhús kóstolástól az illat-totóig - a virágvizektől az akvapóniáig Huszonkétféle programon keresztül lehet bebarangolni a Mezőgazdasági Kar épületét szeptember 26-án 18.00 órától a Kutatók Éjszakáján.
 
Egy étvágygerjesztő program szombatra
Egy étvágygerjesztő program szombatra Szeptember 13-án ismét Vásárhelyi Ízök Fesztiválja. A gasztronómiai esemény a dr. Rapcsák András sétálóutcán, a BFMK előtt és az Almáskertben lesz. Részletes program.