SportPécs az esélyesebb de lehetnek meglepetések

2018. április 6., péntek
 
Pécs az esélyesebb de lehetnek meglepetések

Pécsre utazik április 8-án vasárnap a Vásárhelyi Kosársuli. A kék-sárgák jelenleg a 13. helyen tanyáznak a bajnokságban. Hétvégi, fiatal tehetségekkel teletűzdelt ellenfelük viszont meglepően jól teljesít az idényben, stabilan birtokolják a 6. pozíciót.

 

 

 

 

 

A pécsiek bizakodva várhatják a találkozót, hiszen decemberben a Hódtói Sportcsarnokból is széles vigyorral távozhattak, és most is ők számítanak esélyesebbnek. Boris Krnjajski, az alapokat Hódmezővásárhelyen megtanuló Demeter Attila és Veljko Dragasevic számítanak az együttes nehéztüzéreinek. Nem szabad azonban csak a statisztikát néznünk, mivel Vásárhelyen úgy tudtak nyerni, hogy Demeter nem volt ott. Helyette viszont Popgyákunik és Bíró okozott fejfájást az akkor még Utasi Gábor által irányított Csongrád megyeieknek.

 

Két siker után múlt szombaton hazai pályán kapott ki a Békéstől a Kosársuli. Czuprák László fiai. Ez azonban nem szegte kedvüket, és semmiképp sem pofonért utaznak a Dunántúlra. Az egy héttel ezelőtti kudarcban fontos szerepet játszott, hogy a még Nyíregyházán lesérülő, bokáját és térdét fájlaló Aleksandar Miletic nagyon hiányzott mind a védő, mind a támadó térfélen. Rossz hír, hogy sem ő, sem a békésiek elleni ütközet utolsó perceiben a bokája miatt padra ülő Szabó Péter sem lép majd pályára. Igaz ez gárda szakmai vezetőinek döntése, akik jobbnak látták pihentetni őket a hamarosan induló rájátszás előtt.

 
 
Forrás: Kosársuli
 

Olvassa el ezt is!

Jubilál Közép Európa egyik legnagyobb agrárkiállítása

Jubilál Közép Európa egyik legnagyobb agrárkiállítása

2018-ban huszonötödik alkalommal ad otthont a Hód-Mezőgazda Zrt. küllemében is lenyűgöző kiállítói területe az Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda Napok rendezvénysorozatnak.
Végleges az eddig vitatott építményadó eltörlése

Végleges az eddig vitatott építményadó eltörlése

Újratárgyalta a vásárhelyi közgyűlés a törvényességi kétségek miatt kérdéses építményadó eltörlésének márciusban hozott határozatát.
Tűz volt Batidán

Tűz volt Batidán

Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
Kurucz D. István festő emlékét őrző kitüntetést alapítottak

Kurucz D. István festő emlékét őrző kitüntetést alapítottak

A díj olyan képzőművészeknek adható, akik munkásságukkal hozzájárultak a város kulturális életének gazdagításához, művészi hagyományainak továbbviteléhez.
 

És ezt már olvasta?

A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Tanévi menetrend 2026/2027
Tanévi menetrend 2026/2027 Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 30. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.
 
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel Műfaji megoszlás szerint 92 festmény, 32 grafika, 46 plasztika, valamint 15 installáció, multimédia mű szerepel majd a tárlaton.