KözéletOrszággyűlés Elnöki különdíj a CSOMIÉP-nek

2014. szeptember 4., csütörtök
 
Országgyűlés Elnöki különdíj a CSOMIÉP-nek

Idén is Magyar Termék díjas lett a CSOMIÉP Beton és Meliorációs Termékgyártó Kft. egyik betonelem gyártmánya. Ami Mészáros Antal ügyvezető számára az idei díjazást különösen kiemeltté teszi, az hogy a vásárhelyi cégnek, illetve ügyvezetőjének ítélték az Országgyűlés Elnöki Különdíját.   

 

(Fotó: termeknagydij.hu)

 

Szeptember 3-án 66 vállalat 66 pályázata vehette át a Parlamentben a Magyar Termék Nagydíjakat. Az immár 17. alkalommal átadott elismeréssel elsősorban olyan vállalkozásokat díjaztak, amelyek termékei vagy szolgáltatásai előállításában kiemelt szerepet játszik az innováció, értékesítésükben pedig a munkahelyteremtés alapját is képező export tevékenység. Hazánk legtekintélyesebb, önkéntes tanúsító rendszerének célja, hogy pozitív megkülönböztetésben részesítse a kiváló minőségű hazai termékeket és szolgáltatásokat, amellyel a fogyasztók döntését is segítik. A díjazott cégek képviselői ünnepélyes keretek között, a Parlament Felsőházi Termében vehették át a díjjal járó trófeát, okleveleket és különböző különdíj elismeréseket.

 

Köztük két díjat, Mészáros Antal, a CSOMIÉP Beton és Meliorációs Termékgyártó Kft. ügyvezetője, cége egyik termékéért, illetve az Országgyűlés Elnöki Különdíját, amelyet Dr. Kövér László, az Országgyűlés elnöke nyújtott át.

 
 
VH
 

Olvassa el ezt is!

Őszi Tárlat előkészületek

Őszi Tárlat előkészületek

Az idén 61 éves országos hírnévre szert tett kortárs művészeti seregszemle kurátorának és rendező csapatának igencsak van elég gondja.
Teljesíthető túra

Teljesíthető túra

Szeptember 7-én elstartol a negyedik Bodnár Bertalan Kerékpáros Teljesítménytúra, amelyen már biztos lesznek annyian, mint tavaly. Itt a 30 km-es túra leírása!
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026

Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026

Augusztus 20-a, I. István király 1083-as szentté avatására és a magyar államalapításra emlékezik. A mindig többnapos ünnephez borfesztiválok, kulturális események egész sora kapcsolódik. 
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 

És ezt már olvasta?

Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is
Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.

 
Befürödhetünk a szökőkutakkal
Befürödhetünk a szökőkutakkal A napokban várható kánikula miatt a szülőknek érdemes jobban figyelni a szökőkutainkra, amelyeket eredetileg nem fürdésre tervezték.
 
Vajon lesz megoldás?
Vajon lesz megoldás? Az agrár- és élelmiszergazdasági miniszter segítségét kérte Márki-Zay Péter polgármester az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. bűzterhelése miatt.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 33. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Tanévi menetrend 2026/2027
Tanévi menetrend 2026/2027 Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.