
Pontszerzési kényszer alatt játszik a HLKC Felnőtt csapata az NBII Dél-Kelet csoport szombati fordulójában Békéscsabán. Ahhoz ugyanis, hogy a vásárhelyi kézilabdás lányok továbbra is az élbolyban legyenek nem szabad botlaniuk.
Az első három fordulóban mutatott magabiztos játék megmutatta a csapat erejét, a szarvasi vereség után a Túrkeve elleni hazai győztes meccsen viszont – főként védekezésben – rengeteg hibát vétettek. A klub vezetősége szerint szombaton ezt a luxust nem engedhetik meg maguknak, nagy szükségük lesz az összeszedett, masszív játékra, hiszen a fiatal csabai együttes a tabellán pillanatnyilag elfoglalt helyezése ellenére komoly játékerőt képvisel.
A meccs október 31-én 17 órakor kezdődik Békéscsabán a Városi Sportcsarnokban. Előtte 15 órától a junior csapatok játszanak.