BulvárÉlőflórás vitaminnal a betegségek ellen és a jobb teljesítményért

2018. február 18., vasárnap
 
Élőflórás vitaminnal a betegségek ellen és a jobb teljesítményért

Lassan vége a télnek, jön a tavasz és az emberek egyre ingerlékenyebbek, fogékonyak a betegségekre. Megnő szervezetünk ásványi- és vitaminraktáraink igénye.

 

 

 

 

Ennek jele, a nyakunkon lévő influenzajárvány, amely ledönti a lábáról az embert. Hányás, hasmenés megjelenése, egyre hosszabb gyógyulási idő. Itt az ideje "feltöltődni". – mondja Székbíró Zsuzsanna természetgyógyász, az ’Egészségünkről a VH-ban’ rovatunk gazdája.

 

„Az általam is preferált élőflórás készítmények megoldást nyújtanak az immunrendszerünk felerősítésében, ezáltal szervezetünk ellenállóbbá válik. Sokkal erősebbek, frissebbek, koncentráltabbak leszünk. Több gyermeksportoló, akik ezeket a vitaminokat szedik, egyre jobban teljesítenek, versenyhelyzetben koncentráltabbak, gyorsabban regenerálódnak." - mondta Székbíró Zsuzsanna.

 

Azt is elmondta, hogy a környező országokból már több sportklub is megkereste, hogy ezekkel a vitaminokkal segítse a sportolók hatékony munkáját, szervezetük gyorsabb regenerálódását, és így növeljék fizikai terhelhetőségüket. Mindemellett a szentesi úszók, szlovén, horvát focisták is használják, és természetesen a Hódmezővásárhelyi Futball Club focistái sem maradhatnak ki.

„A Hódmezővásárhelyi Senior Úszó-Vizilabda Klub (NICS-HSÚVC) sportolói több éve ezekkel a vitaminokkal erősítik szervezetüket, fizikai és szellemi képességüket, immunrendszerüket és javítják erőnlétüket.” – hallottuk Székbíró Zsuzsannától.

 

Bán Sándor a NICS-HSÚVC vezetőedzőjének szavai megerősítik az élőflórás vitaminokkal kapcsolatosan elmondottakat.

„A Natural Immune Control System Zrt. (NICS) az utóbbi években többször segítette a szerényebb anyagi lehetőségekkel rendelkező versenyzőink vitaminokkal való ellátását, ami nagyban segítette őket abban, hogy immunrendszerük - különösen a járványos időszakokban, megóvja őket a betegségektől és ezáltal folyamatosan edzésben tudjanak maradni. Különösen értékes segítséget nyújtottak Süli Ákosnak, Szatmári Máténak, Kis Noelnek, a transzplantált Süli Flórának, Korcsik Leventének” – mondta Bán Sándor.

 

Arról is beszélt, hogy a NICS nem csupán táplálék-kiegészítőkkel, hanem a legmodernebb versenyfelszerelések vásárlásával is hozzájárult például Süli Ákos Középiskolai Világbajnok címéhez, a transzplantáltjaik Európa-bajnoki győzelmeihez, világbajnoki helyezéseihez is. Legújabban pedig a közelgő dél-afrikai edzőtáboruk megvalósításához járulnak hozzá, illetve segítik felkészülésüket a hamarosan kezdődő országos bajnokságokra.

„Nekünk, mint szerény anyagi lehetőségekkel rendelkező egyesületnek, a NICS nagylelkű támogatása óriási segítség a tehetséges gyerekeink kibontakoztatásában.” – mondta Bán Sándor, a NICS-HSÚVC vezetőedzője.

 
 
X
 

Olvassa el ezt is!

A gránátalma jótékony hatása – Székbíró Zsuzsanna ajánlásával

A gránátalma jótékony hatása – Székbíró Zsuzsanna ajánlásával

Új, állandó rovatunkban a hódmezővásárhelyi természetgyógyász, több évtizedes tapasztalatait, gondolatait osztja meg olvasóinkkal.
Hullámzó játék - hárompontos vereség

Hullámzó játék - hárompontos vereség

Vas Péterék immár a harmadik meccsükön kaptak ki sorozatban úgy, hogy csak egy lépésre voltak a sikertől.
Katonai eskű

Katonai eskű

Esküt tettek a vásárhelyi honvédek.
Vásárhelyen készült a Budavári Palota vaskapuja

Vásárhelyen készült a Budavári Palota vaskapuja

Szántó Gusztáv díszműkovács családi vállalkozása alkotta újjá a Budavári Palota négy méter széles és nyolc és fél méter magas monumentális vaskapuját.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 23. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Kezdődik a tiszavirágzás
Kezdődik a tiszavirágzás A következő napokban ismét tanúi lehetünk hazánk egyik legkülönlegesebb természeti csodájának, a tiszavirágzásnak.
 
Ilyen sem volt még - Nagymágocsi csípős világhírnév
Ilyen sem volt még - Nagymágocsi csípős világhírnév Több, mint 200 szósz vett részt „vakkóstoláson” a kontinens minden tájáról. Ezután született a döntés: a nagymágocsi Szabó Attila  aranyérmet nyert.
 
Indul a buli
Indul a buli Minden eddiginél nagyobb érdeklődés övezi az idei Deja Vu Fesztivált, amely június 10. és 14. között nyitja meg kapuit az Újszegedi Partfürdőn.
 
Rapcsák András szobráról döntenek
Rapcsák András szobráról döntenek Az egykori polgármester szobrának áthelyezését kezdeményezi a hódmezővásárhelyi közgyűlés - döntöttek a testület legutóbbi ülésén.
 
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át
Értékteremtő Nevelési Díjakat adtak át Brunszvik Teréz Emléknapot és Szakmai Konferenciát tartott a Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda teljes dolgozói állományának bevonásával.
 
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban
Timeline játék a vásárhelyi Levéltárban A Hódmezővásárhelyi Levéltár egy új, - Magyarországon családi, baráti körben, pubokban egyre népszerűbb - társasjátékra invitálja a vásárhelyieket.