Kék hírekAz ágyból ugrasztották ki a betörőt

2018. február 22., csütörtök
 
Az ágyból ugrasztották ki a betörőt

48 órán belül elfogták a hódmezővásárhelyi rendőrök azt a gyulai férfit, aki három kertvárosi lakóházba tört be egyetlen délelőtt.

Frissítve 02. 23. A bíróság elrendelte annak a férfinak az előzetes letartóztatását, akit a napokban a Békés megyei rendőrökkel együttműködve a Csongrád megyei rendőrök fogtak el, miután több hódmezővásárhelyi ingatlanba tört be.

 

 

 


K. Zoltán 2018. február 19-én Gyuláról autóbusszal érkezett Hódmezővásárhelyre kifejezetten azzal a céllal, hogy lakóházakba törjön be és onnan készpénzt és aranyékszert zsákmányoljon. A 41 éves gyanúsított három lakás ablakát törte be Hódmezővásárhely Kertváros városrészében. Két helyen sikerrel jár, míg a harmadik háznál a házőrző kutyák megijesztették és elmenekült.

 

A városban működő térfigyelő kamerák felvételeinek felhasználásával a vásárhelyi nyomozók 48 órán belül megállapították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfi személyazonosságát, majd Gyulán 2018. február 21-én a kora hajnali órákban – a főkapitányság speciális támogató egységével közösen – elfogták.

 

K. Zoltán kihallgatása során elismerte a bűncselekmények elkövetését. A Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság őrizetbe vette és előterjesztést tett az előzetes letartóztatásának indítványozására.

 

Kellemetlen ébresztés:

 

 
 
VH-CSMRFK
 

Olvassa el ezt is!

Elismerést kapott a Helyőrségi Zenekar karmestere

Elismerést kapott a Helyőrségi Zenekar karmestere

Kovács István: Ez a kitüntetés nemcsak nekem, hanem a Hódmezővásárhelyi Helyőrségi Zenekar minden tagjának szól.
Egy ötlet, ami jól jöhet

Egy ötlet, ami jól jöhet

Ha a képen látható megoldás nem megy, akkor érdemes egy kerékpárlakatot beszerezni, de nem akármilyet. Vannak a szakembereknek ötletei.
Megkezdődött a beiratkozás a Kalyi Jag vásárhelyi iskolájába

Megkezdődött a beiratkozás a Kalyi Jag vásárhelyi iskolájába

Az iskola nem szegregátumként, hanem nemzetiségi iskolaként működik majd, azaz roma és nem roma diákokat egyaránt várnak.
Átadták a Boldog Gizella-díjakat

Átadták a Boldog Gizella-díjakat

A Polgári Hódmezővásárhelyért Alapítvány elismerését 19-én este adták át a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban.
 

És ezt már olvasta?

Már megint... és még meddig?
Már megint... és még meddig? A kerékpárosok közül sokan még a jobbkéz szabállyal sincsenek tisztában, sőt a zebrán való áthaladás szabályával sem.
 
A Helyőrségi Zenekar a budapesti fesztiválon
A Helyőrségi Zenekar a budapesti fesztiválon

Új Szent István-napi hagyomány: katonazenekarok a budapesti Kossuth téren. Hat katonazenekar, összesen 230 zenész adott műsort.

 
Ünnepség Hódmezővásárhelyen
Ünnepség Hódmezővásárhelyen Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.
 
Átadták a belvárosi parkot
Átadták a belvárosi parkot Az évekkel ezelőtt a lakosság nagy része által elutasított városi könyvtár épületkomplexum tervezett helyén vissza nem térítendő támogatásból park létesült.
 
Mága Zoltán jótékonysági koncert a Református Ótemplom javára
Mága Zoltán jótékonysági koncert a Református Ótemplom javára Az augusztus 20-i koncert ingyenes, de regisztrációhoz kötött, regisztrálni a Szeged-Csanádi Egyházmegye honlapján (http://szeged-csanad.hu/maga-zoltan/) lehet.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2 2025. 31. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 
Alkotmányjogi panasz a Versenyképes Járások Program miatt
Alkotmányjogi panasz a Versenyképes Járások Program miatt Márki-Zay Péter szerint egyértelmű politikai diszkrimináció történt nemcsak Hódmezővásárhellyel, hanem öt másik kisebb településsel szemben is.