BulvárUgye most már szép vagyok?

2011. november 26., szombat
 

Ezt a kérdést a jómódú szentpétervári lány azután tette fel, hogy megkapta a századik injekcióját…az ajkaiba. Most már nagyon boldog ahányszor csak a tükörbe néz.

 

 

 

 


 

 

Négy éves korában azt vette észre, hogy az szája sokkal vékonyabb, mint a többi kislánynak.

A most 22 éves Krisztina Rei aztán a középiskolában végképp nem érezte jól magát. Mint mondta, nagyon zavarta, hogy az osztálytársai is csúnyának nevezték a vékony ajkai miatt. „Mindig irigyeltem a nővéremet, akinek gyönyörű telt ajkai vannak.” A jómódú lány álma az volt, hogy úgy nézzen ki, mint a nálunk is vetített Roger Nyúl című rajzfilmből Jessica Rabbit. „Mindig megbabonázva néztem a tv-ben a botox és szilikon plasztikázásról szóló hirdetéseket.”

A 17 éves korától elkezdett „plasztikázás” eddig másfél millió forintnyi összegbe került. A századik szilikon injekció után büszkén jelentette ki, „Úgy gondolom most már fantasztikusan jól nézek ki, nagyon boldog vagyok ahányszor csak a tükörbe nézek! Jessica Rabbitnál  is jobb lett”

Mint mondja, néha az utcán a férfiak leszólítják és csúnya ajánlatokat tesznek, de többen vannak akik együtt fotózzák magukat vele a mobiljukkal.  

„Az első időben nagyon fájt az injekciózás, de megérte. Most már az evésben, sőt a csókolózásban sem zavar.”

A sikeren felbuzdulva, már az orra és a füle fazonírozását is elhatározta!

 

Olvassa el ezt is!

Földesi Zoltán magyar bajnok lett

Földesi Zoltán magyar bajnok lett

A hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do csapat versenyzője a serdülő -60 kg-os kategóriában magyar bajnoki címet szerzett
Kitüntetések Március 15-e alkalmából

Kitüntetések Március 15-e alkalmából

Magyar Érdemrend lovagkeresztet, illetve Magyar Arany Érdemkeresztet vehettek át vásárhelyi közéleti személyisége.
Uniós támogatással indult női egészségfejlesztési program

Uniós támogatással indult női egészségfejlesztési program

A nők egészségtudatosságát javító program indul Csongrád-Csanád vármegyei szakképzési intézményekben, így Vásárhelyen is.
Az átváltozás értelmezései az Alföldi Galériában

Az átváltozás értelmezései az Alföldi Galériában

Közös kiállításon mutatkozik be a Magyar Képzőművészeti Egyetem két oktatója, a vásárhelyi Szabó Klára Petra Tornyai-plakettes képzőművész és Erős Apolka Munkácsy-díjas szobrászművész. 

 

És ezt már olvasta?

Arcok, sorsok és történetek a társadalom pereméről
Arcok, sorsok és történetek a társadalom pereméről Cigány történetekről nyílik kiállítás a Tornyai János Múzeumban. A  Néprajzi Múzeum által készített vándorkiállítás május 3-ig látogatható.
 
Kritikus helyzetben van a hódmezővásárhelyi és makói kórházi ellátás
Kritikus helyzetben van a hódmezővásárhelyi és makói kórházi ellátás Március 15-től a kórház vezetése nem szervezte meg a betegellátást, egyszerűen nem kötött szerződést az orvosok jelentős részével.
 
Nem jutottak be a felsőházi rájátszásba
Nem jutottak be a felsőházi rájátszásba Április 2-án a Budafok vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjában. Vereséggel zárták az alapszakaszt. 
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 13. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Vásárhelyi kötődésű művészek alkotása a TIK bejáratánál
Vásárhelyi kötődésű művészek alkotása a TIK bejáratánál Március 26-án avatták fel a Szilassi-poliéderként ismert nagyméretű alakzatát, amely hét lapból áll, és valamennyi lap minden másikkal szomszédos.
 
Vásárhelyi diák is helyezést ért el a SzakmaSztár döntőjében
Vásárhelyi diák is helyezést ért el a SzakmaSztár döntőjében Idén a megyéből 9 szakképző intézményből, 10 szakmából összesen 14 fő jutott be a döntőbe. A HSZC iskoláiból 3 tanuló ért el helyezést.
 
Országos fesztivál és verseny Hódmezővásárhelyen
Országos fesztivál és verseny Hódmezővásárhelyen A Magyar Majorette Szervezetek Szövetségével közösen rendezte meg a Crystal Dance Club a Hello Spring Open mazsorettfesztivált és -versenyt.