Kék hírekSúlyos baleset a Nagypál-kanyarban

2024. október 21., hétfő
 
Súlyos baleset a Nagypál-kanyarban

Sportautó csapódott egy fának Hódmezővásárhely külterületén október 19-én este. A balesethez több mentő és tűzoltót is riasztottak.

 

 

 

 

 

 

Az eddigi információk szerint a Toyota típusú kétszemélyes sportautó Mártély irányából közlekedett Hódmezővásárhely felé, amikor egy balra ívelő kanyar után a sofőr eddig tisztázatlan körülmények között elvesztette uralmát a jármű felett. A sportautó ekkor letért az útról, majd egy fának csapódott.

A jármű alváza megtekeredett. A becsapódás erejétől a 20 év körüli sofőr kirepült az autóból, súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. Az autóban ketten ültek, az utas szintén egy fiatal, ő is megsérült, a helyszínről kórházba szállították

A mentőszolgálat munkatársai az életveszélyesen sérült férfit több órán keresztül stabilizálták a helyszínen, majd kórházba szállították. Személyautó becsapódása egy kerékpárútra történt, ahol szerencsére épp nem tartózkodott egy biciklis sem.

 

A baleset pontos körülményeit a rendőrség vizsgálja.

 
 
Forrás: CSCSMRFK
VH
 

Olvassa el ezt is!

Remek hangulat - Egy triplával fordított a Kosársuli

Remek hangulat - Egy triplával fordított a Kosársuli

Felejthetetlen befejezést hozott a Vásárhelyi Kosársuli péntek esti meccse az NB I/B Zöld csoportjában. Képekkel.
Ifjú huszár program indult Hódmezővásárhelyen

Ifjú huszár program indult Hódmezővásárhelyen

A lovas ismereteket és a huszár hagyományokat oktató program indult a Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium hódmezővásárhelyi növendékeinek.
Mikulás hozza az önkormányzat játékait

Mikulás hozza az önkormányzat játékait

Több, mint hárommillió forint értékben vásárolt fejlesztő és egyéb játékokat a vásárhelyi óvodáknak a város önkormányzata.
Családi események Hódmezővásárhelyen 2024/2

Családi események Hódmezővásárhelyen 2024/2

2024. 50. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 

És ezt már olvasta?

Kupa hétvége Vásárhelyen
Kupa hétvége Vásárhelyen Február második hétvégéjén a Fülöp Mihály Magyar Kupa soron következő fordulóját rendezték a vásárhelyi Vívócentrumban.
 
A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest
A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest Február 14-én este a Baja vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 17. fordulójában.
 
Elfogadták Hódmezővásárhely idei költségvetését
Elfogadták Hódmezővásárhely idei költségvetését A város működési bevételeiből fedezi működési kiadásait, az ingatlanértékesítésből származó összeget teljes egészében fejlesztésre fordítják.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 6. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren Az országot 2021 óta járó, az előző év legjobb sajtófotóit bemutató vándorkiállítás Hódmezővásárhelyre érkezett.
 
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán A PTE-PEAC-ot fogadta a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 16. fordulójában. a csapat végig uralta a meccset és visszavágott az őszi vereségért.
 
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem Saša Vejinović csapata jó meccset játszott a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégekkel, és bár nagyot harcolt, végül szoros vereséget szenvedett.