SportPróbáld ki magad!

2012. november 24., szombat
 
Próbáld ki magad!

Különleges vállalkozásba kezdett néhány lelkes vásárhelyi, amikor december másodikára teljesítménytúrát szervezett.

 

 

 

 

 

 

Az egyik Kruzslicz Imre, aki az idén szeptemberben már másodszor óriási sikert aratott Bodnár Bertalan Kerékpáros és Terepfutó Teljesítménytúra és Verseny főszervezőjeként ismert, valamint a másik szervező Dezső Sándor futó, aki az ország 55 BSI Futónagyköveteinek egyike.

 

 Az M & M Teljesítménytúra nevében lévő két M betű a teljesítménytúra helyszínére utal, vagyis a versenyzők december másodikán 10 órakor, Mártély-üdülőterületen, a Hullámtér vendéglőtől indulnak és Mindszenten a kompnál lévő Halászcsárdáig és vissza útvonalon haladva, körülbelül 20 kilométeres távot tesznek meg. A nevezési díjban az ebéd is benne van, vagyis, a célba érkezőket forró bográcsgulyás várja.

 

Kruzslicz Imre a Vásárhelyi Híreknek elmondta, a benevezők tetszőleges időpontban rajtolhatnak el, mert a tájékozódási futásban használatos időmérő rendszerrel, az ellenőrző pontokon áthaladva, a célba érkezés után automatikusan megkapják az időeredményt.

Az pedig a térképen is látható, hogy a két település közötti terep, a téli időszakban is különleges élményt nyújt a vállalkozó kedvű egyéni, vagy családi indulóknak egyaránt.

Kruzslicz Imre azt is elmondta, már most az előnevezések megkezdődésével láthatóan nagy az érdeklődés, egy-két nap alatt kéttucatnyian jelentkeztek ami nem csak a kedvezményes nevezési díj miatt, hanem a várhatóan remek verseny élményének is betudható.

 

További információk és a nevezési lap letölthető ITT!


(A Teljesítménytúrával kapcsolatos híreket rendszeresn olvashatják a Vásárhelyi Hírek oldalán!)

 
 
VH
 

Olvassa el ezt is!

Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.

Vajon lesz megoldás?

Vajon lesz megoldás?

Az agrár- és élelmiszergazdasági miniszter segítségét kérte Márki-Zay Péter polgármester az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. bűzterhelése miatt.
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026

Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026

Augusztus 20-a, I. István király 1083-as szentté avatására és a magyar államalapításra emlékezik. A mindig többnapos ünnephez borfesztiválok, kulturális események egész sora kapcsolódik. 
Tanévi menetrend 2026/2027

Tanévi menetrend 2026/2027

Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 

És ezt már olvasta?

Befürödhetünk a szökőkutakkal
Befürödhetünk a szökőkutakkal A napokban várható kánikula miatt a szülőknek érdemes jobban figyelni a szökőkutainkra, amelyeket eredetileg nem fürdésre tervezték.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 33. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 
Tűz volt Batidán
Tűz volt Batidán Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
 
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.