KözéletÓriási divatshow november végén Vásárhelyen

2011. november 3., csütörtök
 
Óriási divatshow november végén Vásárhelyen

A tavaly télen kezdődött sorozat újabb fejezete lesz a november 25-i divatbemutató. Essende alias Ecker Szilvia tavaly november közepén a Ginkgo Sas különtermében rendezett hangulatos divatbemutatója zsúfolásig megtöltötte termet. Hasonlóan nagy siker volt Elizabeth Wonderland, azaz Somogyi Erzsébet Fekete Sasban tartott divatshowja.

 

Képünkön Berki Eszter kreaciója

 

Most a két vásárhelyi divattervező, egy szegedi stylist-divattervezővel kiegészülve, november 25-én pénteken este a Gyarmati Dezső Sportuszoda galériáján, stílusosan a helyhez illő Aquaworld  Fashion Show címmel, műsorral fűszerezett divatbemutatóra invitálja a divat iránt fogékony vásárhelyieket.

Biztosan kijelenthető, a kifutón változatos stílusú kreációkat láthatunk majd, ugyanis a Vásárhelyi Hírek körkérdésére, Essende elmondása szerint a Mystic Blue fantázianevű 2011-12-es őszi-téli, a fekete és kék színekkel játszó, a század eleji és mai szabásforma kombinációját variáló kollekciója izgalmas perceket ígér. Elizabeth Wonderland kicsit kihívó, a 40-es 50-es éveket idéző kollekciót vonultat fel. Elmondása szerint a kor hangulatát a piros-fekete-fehér színek kombinálásával szeretné hangsúlyozni. Berki Eszter három éve végzett a Szegedi Divatiskolában, ő is túl van már néhány bemutatón. A vásárhelyi shown a báli szezon előtti alkalmi ruhakreációival találkozhatunk. A Vásárhelyi Híreknek kedvenc színeként a sötétkéket említette.

Mind a három divattervező szinte ugyanazt mondta: nagyon készülnek a bemutatóra, amely a köztes műsorokat leszámítva, óramű pontossággal felépített forgatókönyvet követel meg, hiszen nagyon fontos a kifutóra lépő lányok összehangoltsága, ami egyúttal a siker egyik záloga is. Mindezekről a Vásárhelyi Hírektől megszokott exkluzív backstage riportban számolunk majd be.

 

Az elmúlt időszak két sikeres hódmezővásárhelyi divatbemutatója alapján, az Aquaworld Fashion Show után a közönség biztos, hogy szintén elégedetten távozik majd.

 

Olvassa el ezt is!

Tűz volt Batidán

Tűz volt Batidán

Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.

Vásárhelyen született Antal Imre

Vásárhelyen született Antal Imre

Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
Befürödhetünk a szökőkutakkal

Befürödhetünk a szökőkutakkal

A napokban várható kánikula miatt a szülőknek érdemes jobban figyelni a szökőkutainkra, amelyeket eredetileg nem fürdésre tervezték.
 

És ezt már olvasta?

Vajon lesz megoldás?
Vajon lesz megoldás? Az agrár- és élelmiszergazdasági miniszter segítségét kérte Márki-Zay Péter polgármester az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. bűzterhelése miatt.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 33. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026 Augusztus 20-a, I. István király 1083-as szentté avatására és a magyar államalapításra emlékezik. A mindig többnapos ünnephez borfesztiválok, kulturális események egész sora kapcsolódik. 
 
A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Tanévi menetrend 2026/2027
Tanévi menetrend 2026/2027 Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.