SportNehéz lesz nyernie a Kosársulinak

2016. február 5., péntek
 
Nehéz lesz nyernie a Kosársulinak

A DEAC elleni idegenbeli ütközettel folytatódik az NBI B csoportos bajnokság alapszakasza a Vásárhelyi Kosársulinak. Nem dr. Elek András fiai az esélyesek a még hazai pályán csak egyszer botló hajdúságiak otthonában megrendezésre kerülő találkozón. Vas Péteréknek őszi, ellenünk aratott győzelme miatt azonban még nem kell felhagyniuk minden reménnyel.

 

Fotó: Kovács Alíz


A debreceni fiatalok idén ismét igen imponáló teljesítménnyel rukkoltak elő: tavalyi bajnoki második helyük után most a dobogó harmadik fokán tanyáznak a Salgótarján és a Békés mögött. Legjobbjuk az a Patkovic, aki 23 pontot átlagol. Őt a Nagy–fivérek követik meccsenkénti 18 és 15 ponttal. Rajtuk kívül további két játékos dob 10 pont fölött meccsenként. Ráadásul náluk, csak a salgótarjániak kaptak kevesebb kosarat a szezonban.

A múlt héten három negyeden át a Békéssel partiban lévő Kosársulinak alaposan fel kell pörögnie, hogy megszorongassa ellenfelét. Ehhez az egy hete produkáltnál mindenképpen hatékonyabb támadójátékra lesz szükségük. Ehhez a még mindig nem brillírozó, de a gárdában legstabilabban játszó Vas Péteré mellett mások kiegyensúlyozott teljesítménye is kellene, hogy elérhető közelségben maradjon a felsőházi rájátszás.

 

A Vásárhelyi Kosársuli legközelebb 2016. február 13-án szombaton 18 órakor játszik a Hódtói Sportcsarnokban. Akkor a Tiszaújvárossal csapnak össze. 

 
 
Forrás: Kosársuli
 

Olvassa el ezt is!

Kétszeres Magyar Bajnokok

Kétszeres Magyar Bajnokok

A vásárhelyi Rischák Balázs és partnere a szentesi Gálfi Petra a Táncsport Magyar Bajnokságon két kategóriában is a dobogó legfelső fokára állhatott. Képekkel!
Lakossági fórum országos ügyekkel

Lakossági fórum országos ügyekkel

Lázár: a politikusok nem befolyásolhatják a bírák ítélkezési munkáját, de az embereknek nem tiltható meg, hogy elmondják véleményüket a bíróságok döntéseiről.
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

2026. 31. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 

És ezt már olvasta?

A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Tanévi menetrend 2026/2027
Tanévi menetrend 2026/2027 Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 
Tűz volt Batidán
Tűz volt Batidán Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.
 
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel
A 72. Vásárhelyi Őszi Tárlaton 185 alkotás szerepel Műfaji megoszlás szerint 92 festmény, 32 grafika, 46 plasztika, valamint 15 installáció, multimédia mű szerepel majd a tárlaton.
 
Több, mint 40 előadó
Több, mint 40 előadó Összesen kb. 115 produkció, elektronikus zene, rock, pop és trap, hazai zenekarok és nemzetközi sztárfellépők vegyesen az ide Szegedi Ifjúsági Napokon.