Kék hírekKung-fu harcosnak képzelte magát

2016. április 12., kedd
 
Kung-fu harcosnak képzelte magát

Remek felvételeken örökítették meg Vásárhely utcáin S. Csaba garázdálkodását. Nyilván azóta kijózanodott és már kiszámolta mennyibe fog kerülni neki a harcoskodás.

 

 

(Illusztráció)

 

 

 

Egyebek mellett egy kerékpárt, tehergépkocsit, ereszcsatornákat és gázórát rongált meg Hódmezővásárhelyen az az ittas helybéli férfi, akit a térfigyelő kamerarendszer felvételei alapján azonosítottak a rendőrök.

 

A 22 éves férfi kerékpárral közlekedett Hódmezővásárhely belterületén április 9-én, 2 óra körül. Nem sokkal később leszállt a járműről, majd azt több alkalommal a földhöz vágta. A fiatal a használhatatlanná vált kerékpárt a közterületen hagyta, majd a közelben lévő ingatlan ereszcsatornáit megrongálta, egy tehergépkocsi visszapillantó tükrét és egy parkolójegy automata kijelzőjét pedig betörte. A gyanúsított ezután egy másik lakóház falán lévő gázórát is megrongált, amitől megsérült a gázcső illesztése és a gáz szivárogni kezdett. Végül az ittas férfi egy üzlet cégérét és ereszcsatornáját törte le, valamint egy ingatlan utcára néző ablakát ütötte.

 

A nyomozás során a térfigyelő kamerarendszer felvételei alapján a rendőrök azonosították az elkövetőt, akit a vásárhelyi rendőrök előállították. Sz. Csaba kihallgatása során elismerte a terhére rótt bűncselekmény elkövetését. Ellene garázdaság és rongálás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

 
 
VH-police.hu
 

Olvassa el ezt is!

Horvátországi kiruccanás érmes helyezésekkel

Horvátországi kiruccanás érmes helyezésekkel

A Nyílt Horvát Formagyakorlat Bajnokságon a Máté Taekwondo & Hapkido KHSE sportolói a versenynapot 3 arany-, 1 ezüst-, és 2 bronzéremmel fejezték be.
Kapitulálás a vasárnapi boltzárral kapcsolatban

Kapitulálás a vasárnapi boltzárral kapcsolatban

Újra lehet plázázni vasárnap, a kormány hirtelen meggondolta magát és nem ugrik bele a veszélyekkel járó népszavazásban. Ki mit mondott ma?!

Egy ismeretlen ismerős emlékére

Egy ismeretlen ismerős emlékére

Talán fel sem tűnt a neve, pedig a munkája eredményeként közel félévszázadon át a vásárhelyi és vonzáskörzete lakosai az egészségi állapotukról fontos információkat kaphattak.
Kilencven éve született Antal Imre

Kilencven éve született Antal Imre

Július 31-én lenne kilencven éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 

És ezt már olvasta?

Átadták a Boldog Gizella-díjakat
Átadták a Boldog Gizella-díjakat A Polgári Hódmezővásárhelyért Alapítvány elismerését 19-én este adták át a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban.
 
Ünnepség Hódmezővásárhelyen
Ünnepség Hódmezővásárhelyen Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.
 
Átadták a belvárosi parkot
Átadták a belvárosi parkot Az évekkel ezelőtt a lakosság nagy része által elutasított városi könyvtár épületkomplexum tervezett helyén vissza nem térítendő támogatásból park létesült.
 
Mága Zoltán jótékonysági koncert a Református Ótemplom javára
Mága Zoltán jótékonysági koncert a Református Ótemplom javára Az augusztus 20-i koncert ingyenes, de regisztrációhoz kötött, regisztrálni a Szeged-Csanádi Egyházmegye honlapján (http://szeged-csanad.hu/maga-zoltan/) lehet.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2 2025. 30. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 
Alkotmányjogi panasz a Versenyképes Járások Program miatt
Alkotmányjogi panasz a Versenyképes Járások Program miatt Márki-Zay Péter szerint egyértelmű politikai diszkrimináció történt nemcsak Hódmezővásárhellyel, hanem öt másik kisebb településsel szemben is.
 
Újabb tarlótűz, ezúttal Batidán
Újabb tarlótűz, ezúttal Batidán Megfékezték a tüzet hétfőn Hódmezővásárhely-Batidán, a lángok - a drónos magassági mérés szerint - végül 93 hektár gyepet, tarlót érintettek.