SportKötelező a győzelem Egerben

2016. március 4., péntek
 
Kötelező a győzelem Egerben

A bajnokságban vitézkedő U20-as csapat mellett a Vásárhelyi Kosársuli NBI B csoportos csapatának is fellépése lesz szombaton Egerben. A kék-sárgák múlt héten egy horrorba illő összecsapáson győztek a Miskolc ellen. Ezúttal a kötelezőt kell hozniuk Vas Péteréknek.

 

 

 


Az egrieknek eddig 5 sikerük van az idényben. Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem lennének veszélyesek bárkire, amit jól bizonyít, hogy olyan ellenfeleket tudtak legyűrni, mint a MEAFC, vagy éppen a Salgótarján. Azt a vásárhelyi közönség is láthatta, hogy a miskolciakat nem volt egyszerű legyőzni, de a salgótarjániak elleni találkozóról sem lehetnek szép emlékeik. A hevesiek közül két játékost emelhetünk ki. Tóth Zoltán és Máté Balázs egyaránt 14 pont körül átlagol.

A kérdés, hogy a Kosársuli melyik arcát mutatja majd a hétvégén. Az eddig botladozó csapatot láthatjuk majd Egerben, vagy a Miskolc ellen, a rangadó végén ellentmondást nem tűrő és nagy akarattal kosárlabdázó gárda lép majd pályára? Egy biztos, Varga Dánielék nem hibázhatnak a következő meccseken, ha be akarnak jutni a felsőházi rájátszásba. Ehhez viszont higgadtan, ugyanakkor kreatívan és pörgősen kell játszaniuk szombaton.

 

A Vásárhelyi Kosársuli legközelebb március 12-én szombaton 18 órakor lép pályára a Hódtói Sportcsarnokban. 

 
 
Forrás: Kosársuli
 

Olvassa el ezt is!

Kábítószer a családi házban

Kábítószer a családi házban

Négy gyanúsítottat vettek őrizetbe kábítószer-kereskedelem bűntettének és kábítószer birtoklása bűntettének megalapozott gyanúja miatt. Videóval!
Idén is van vásárhelyi döntős!

Idén is van vásárhelyi döntős!

Ismét sikerült!  Öt év óta a vásárhelyi diákok az ország legjobbjai. Ezzel a Gregus Máté Szakképző iskola neve, az ott folyó szakképzés országos hírű lett.
Nyári gumival hóesésben

Nyári gumival hóesésben

A felelőtlenség többszörös bajt eredményez, az emiatt balesetet szenvedő vétlen autósoknak és a kárelhárítást végző tűzoltóknak.
Várják a javaslatokat

Várják a javaslatokat

Jelölés 'Hódmezővásárhely díszpolgára', 'Pro Urbe', valamint 'Signum Urbis Honorantis' kitüntetés adományozására.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 5. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem Saša Vejinović csapata jó meccset játszott a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégekkel, és bár nagyot harcolt, végül szoros vereséget szenvedett.
 
Vásárhelyi Művészeti Díj 2026
Vásárhelyi  Művészeti Díj 2026 Benedek Lili jazzénekesnő, Varga-Tóth Attila operaénekes, valamint a Molnár Dixieland Band együttes vehette át az idei Vásárhelyi Művészeti Díjat-
 
Megszerezte első idegenbeli sikerét
Megszerezte első idegenbeli sikerét Január 25-én este az Eger vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoport alapszakaszának 14. fordulójában.
 
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen Január 20-án Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter részvételével letették a Lynx harcjármű szimulációs központjának alapkővét.
 
Program a gyermekvállalás támogatására
Program a gyermekvállalás támogatására Európai uniós támogatással újabb egészségfejlesztési program indult Hódmezővásárhelyen és Szatmárnémetiben.
 
Ismét elmaradt a győzelem
Ismét elmaradt a győzelem A Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 13. fordulójában a Győrt fogadta a győzelem reményében.