Kék hírekEllopták, megbánták, visszavitték

2011. augusztus 16., kedd
 
Ellopták, megbánták, visszavitték

Két sporttáskányi, csaknem 20.000 Ft értékű energiaitalt és üdítőt lopott négy jó barát hétfő hajnalban Szeged egyik élelmiszerboltja elé kihelyezett hűtőből.

 

 

 

A három 17 éves diák és 20 éves barátjuk biciklizni indultak vasárnap este, amikor úgy döntöttek, hogy elemelnek néhány üdítőt. Egyikük felfeszítette a lakatot a hűtő rácsáról, amíg a többiek őrt álltak, hogy senki ne zavarja őket tettükben. A zsákmányt a fiúk elrejtették a közeli erdőben, azonban hazafelé tartva rájöttek, hogy mégsem kellett volna ellopni az üdítőket, így megbeszélték, hogy az üzlet nyitására visszaviszik azokat.

Hétfőn a kora reggeli órákban a tettüket megbánó fiúk a bolt előtt várták az eladót, aki meglepődve vette át a csaknem hiánytalan árut, ugyanis egy kis üveges üdítőt közösen elfogyasztottak az éjszaka folyamán. A négy fiúval szemben lopás megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

 
 
Forrás: CSMRFK
 

Olvassa el ezt is!

Egy nappal hosszabb lesz a a DEJA VU Fesztivál 2026-ban

Egy nappal hosszabb lesz a a DEJA VU Fesztivál 2026-ban

Minden eddiginél nagyszabásúbb koncepcióval tér vissza 2026-ban Magyarország legnagyobb retro fesztiválja. Kezdődik a bérletárusítás.
A Wenckheim kastély ügy - epilógus

A Wenckheim kastély ügy - epilógus

A pályázat támogatást kapott, így a kastély teljes fenntartása Békés vármegye kezébe került. Közel egymillárd lesz a további felújításra.
Novemberi rendezvények a Tornyai János Múzeumban

Novemberi rendezvények a Tornyai János Múzeumban

Régészet, képzőművészet, roma- és társadalomtörténet is szerepet kap a Tornyai János Múzeum novemberi programkínálatában.
Már csak a 10. helyen a Kosársuli

Már csak a 10. helyen a Kosársuli

A visszatérő Borbáth Balázs ponterős játéka ellenére 90-81-re kikaptak a csabaiaktól, akik így a Hepp-kupa után ismét győzelmet ünnepelhettek a Kosársuli ellen.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2
Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2 2025. 46. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
 
Négyéves a tramtrain
Négyéves a tramtrain Eddig több mint 93 alkalommal kerülhették volna meg a Földet az Egyenlítő mentén, de akár közel ötször is megjárhatták volna oda-vissza a Föld-Hold távolságot.
 
Eljárás indult egy hódmezővásárhelyi férfival szemben
Eljárás indult egy hódmezővásárhelyi férfival szemben Megöléssel fenyegette volt élettársát, illetve egy csákánnyal megsebesítette a nő egyik ismerősét.
 
A Kosársuli feljött a tabella 7. helyére
A Kosársuli feljött a tabella 7. helyére Másfél hónap után ismét hazai pályán játszott bajnokit a Vásárhelyi Kosársuli, és zsinórban négy elveszített mérkőzést követően újra nyerni tudott.
 
Árakat emel az önkormányzat
Árakat emel az önkormányzat

A kormányzati elvonások és inflációs terhek miatt, illetve az új, költségnövelő állami előírásokra és adminisztratív terhekre való tekintettel.

 
Idén is jön a város Mikulása
Idén is jön a város Mikulása Hódmezővásárhely Önkormányzata a tavalyi évhez hasonló összegben idén is hozzájárult a városi fenntartású óvodák játékvásárlásához.
 
Idén Vásárhely nem fizetett a központi alapokba
Idén Vásárhely nem fizetett a központi alapokba Hódmezővásárhelynek most sem kell, de például Mártélynak novemberben 15 milliót kell fizetnie.