SportDöntetlent játszottak a vásárhelyi kézilabdás lányok

2012. december 3., hétfő
 
Döntetlent játszottak a vásárhelyi kézilabdás lányok

Az NBII-es bajnokság hétvégi fordulójában Túrkevén léptek pályára. A hlkc honlapján olvasható beszámoló szerint, az Abonett KC-tól elszenvedett vereség után szerették volna kiköszörülni a csorbát és mindkét bajnoki pontot hazavinni.

 

 

 

Erre minden esélyük meg is volt, hiszen  egy harcos, kemény mérkőzésen szinte végig vezettek (volt 4 gólos előnyük is) azonban a végjátékban a hazaiak döntetlenre mentették az eredményt, olvasható a beszámolóban.

 

 

Túrkevei VSE-Lechler – Hódmezővásárhelyi LKC 25-25 (10-14)

 


Túrkeve: Sass 14, Kovács E. 2, Nyitrai 2, Szűcs, Tímár, Kocsis, Nyakó, Lakatos, Rácz, Kecskés 2, Kovács K. 4, Veres, Molnár, Ozsváth, Tarsoly, Kovács B. 1

 

HLKC: Tóth – Török, Hegyi 9, Kovács 2, Tószegi 5, Sajtos 2, Miklós Cs: Molnár (k), Kiss 7, Krumesz, Szabó, Blaskovics, Domján, Olasz

 

 

Sipter Lajosné edző: “A mai mérkőzésen ugyan mindent megtettünk a győzelemért, de így is csak egy pontot sikerült szereztünk”.

 

 

Junior mérkőzés:

 

Túrkevei VSE-Lechler – Hódmezővásárhelyi LKC 24-36 (11-17)

 

Túrkeve: Tarsoly 1, Ozsváth 4, Molnár, Veres 11, Rácz, Lakatos 1, Nyakó 6, Török, Szilágyi 1, Csatári, Szabó, Sörös, Ferencz, Lisznyai, Takács

 

HLKC: Balogh – Bálint 2, Szabó 10, Sajtos 5, Fürcht 6, Jaksa, Blaskovics 6 Cs: Molnár (k), Tószegi 1, Olasz 4, Krumesz, Becsei 2

 

 

Következő, egyben utolsó őszi bajnoki mérkőzés a Szeghalmi NKC ellen, december 9-én vasárnap hazai pályán, a Hódtói Sportcsarnokban  lesz.

15.30 – Hódmezővásárhelyi LKC – Szeghalmi NKC felnőtt mérkőzés

17.30 – Hódmezővásárhelyi LKC – Szeghalmi NKC junior mérkőzés

 

 

Olvassa el ezt is!

Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2

Családi események Hódmezővásárhelyen 2025/2

2025. 42. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...
A végére nem meredt energia

A végére nem meredt energia

Október 31-én este a sereghajtó PTE-PEAC vendégeként folytatta az NB I/B Zöld csoportját a Vásárhelyi Kosársuli.
Nem jött össze a győzelem

Nem jött össze a győzelem

Október 17-én este a Nagykőrös vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli. Az NB I/B Zöld csoportjának 4. fordulójában megvolt az esélye a győzelemre.
Vásárhelyi fodrász Shanghajban versenyezhet

Vásárhelyi fodrász Shanghajban versenyezhet

A hódmezővásárhelyi Nagypál Dóra is ott lehet jövőre Shanghajban a 48. WorldSkills versenyen, amit szakmák olimpiájaként is szokták emlegetni.

 

És ezt már olvasta?

Mindenszentek és halottak napja
Mindenszentek és halottak napja Lelkileg nagy vigasztalás a hátramaradottaknak, hogy tehetnek valamit elköltözött szeretteikért imával, vezekléssel, szentmisével. Gyertyákat, mécseseket gyújtunk az elhunytak emlékére.
 
Jókai Mór és Vásárhely
Jókai Mór és Vásárhely Október 27-én rendezték a 48. Csongrád Megyei Levéltári Nap hódmezővásárhelyi rendezvényét a Bajcsy-Zsilinszky Endre utca Levéltárban.
 
A zongorák királya a Péczelyben
A zongorák királya a Péczelyben Steinway & Sons zongorát kapott a Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola. Hamarosan koncerttel avatják fel.
 
Rádió 1 Vásárhelyen is
Rádió 1 Vásárhelyen is A Rádió 1-nek az országban 46 frekvencián, vagyis ennyi településen szól helyi rádióként. A 47-dik Hódmezővásárhely lett.
 
Készül a monográfia újabb kötete
Készül a monográfia újabb kötete A munka tavaly kezdődött, és várhatóan 2028-ban kerül a nyomdába az újabb nagy monográfia. 21 szerző dolgozik rajta, részben a vásárhelyi levéltárra támaszkodva.
 
Olga köszöntötte a vásárhelyieket
Olga köszöntötte a vásárhelyieket Október 11-én hivatalosan is átadták Ölelő Olgát a nagyközönségnek. Jóllehet már hetek óta megkezdődött az érdeklődők „zarándoklása” a Kása-erdőbe.
 
Nyert a Kosársuli az egriek ellen
Nyert a Kosársuli az egriek ellen Október 10-én este az NB I/B Zöld csoportjának 3. fordulójában az Egert fogadta a Vásárhelyi Kosársuli és az előnyét végig őrizve magabiztosan győzött.