Kék hírekCsak négy órán át örülhettek a zsákmánynak

2019. január 18., péntek
 

Középkorú külföldi állampolgárok fosztották ki percek alatt a hódmezővásárhelyi Telekom ügyfélszolgálati irodáját.

 

 

 

 

 


Pár perc alatt kipakolta Hódmezővásárhelyen, az Andrássy utcában lévő Telekom üzletet három férfi. A rendőrök négy órán belül már szállásuk ajtaján kopogtattak.

 

A megalapozott gyanú szerint a középkorú külföldi állampolgárságú három férfi január 17-én éjjel 3 órakor a bejárati ajtón keresztül hatolt be az üzletbe. Ahogy a bolt kamerafelvételein is látszik, ott pár percet töltöttek, ezalatt 8 db. telefonkészüléket és 7 db. tabletet vittek magukkal.

 

A hódmezővásárhelyi rendőrök az adatgyűjtés során megállapították, hogy a cselekmény elkövetésével három külföldi férfi gyanúsítható megalapozottan. Alig négy órán belül a nyomozók bérelt szállásukon elfogták és előállították a terhelteket. A náluk tartott kutatás során az ellopott műszaki cikkeket lefoglalták.

 

A gyanúsítottakat a rendőrök őrizetbe vették, ellenük nagyobb értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányságon.

 
 
VH-CSMRFK
 

Olvassa el ezt is!

Háromszorosára nőtt az influenzások száma

Háromszorosára nőtt az influenzások száma

Újabb tucatnyi kórházban vezettek be látogatási tilalmat. Valószínű hamarosan a vásárhelyi kórház is sorra kerül. Most a 15-34 évesek közül kerül ki a legtöbb beteg.
Vitt minden mozdíthatót

Vitt minden mozdíthatót

Talán a dolgos hétköznapok kedvéért lopott fűkaszát, de a KRESZ táblák meglovasításának oka rejtély. A bíróságon talán kiderül.
Újabb napelemek a strand tetején

Újabb napelemek a strand tetején

A beruházás három éven belül megtérül.
A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest

A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest

Február 14-én este a Baja vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 17. fordulójában.
 

És ezt már olvasta?

Nem tudják ki lépett a tram-train elé március 4-én
Nem tudják ki lépett a tram-train elé március 4-én A hódmezővásárhelyi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy ismeretlen 25 - 35 év között férfi holttest azonosításban.
 
Alakul a fesztivál menetrend
Alakul a fesztivál menetrend A 2026-ban négy naposra bővült szegedi rendezvény célja, hogy egyedülálló hangulatú időutazásra hívja a látogatókat.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 9. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Ingyenes koncert március 8-án
Ingyenes koncert március 8-án Március 8-án Hódmezővásárhelyen a Csík Zenekar és az Ismerős Arcok lépnek fel a Hódtói Sportcsarnokban.
 
Tizenötpontos Kosársuli győzelem
Tizenötpontos Kosársuli győzelem Saša Vejinović csapata kontrollálta és végül öt ponttal megnyerte a dél-alföldi rangadót, ami sokat érhet a felsőházi rájátszás szempontjából.
 
Jó tanuló, jó sportoló díjátadás
Jó tanuló, jó sportoló díjátadás Ötvennégy egyéni- és két csapat-díjat is átadtak február 27-án a városháza dísztermében, és díjazták az év testnevelőjét és edzőjét is, valamint a legjobb női és férficsapatot.
 
Újabb szerződés a vásárhelyi zsinagógával kapcsolatban
Újabb szerződés a vásárhelyi zsinagógával kapcsolatban 10 százalék tulajdonrész után 50 évre ingyenes haszonélvezeti jogot kapott a MAZSIHISZ a zsinagóga épületegyüttesére.