KözéletClaudia Schiffernek is készített frizurát

2011. június 22., szerda
 
Claudia Schiffernek is készített frizurát

Hajas László sikerének titka valóban a professzionalizmusban, a precíz munkában és a legutolsó divat ismeretében rejlik? A Vásárhelyi Hírek kérdésére gondolkodás nélkül válaszolta: lehet hogy így van, de talán a legfontosabb a szakma iránti alázat és az hogy munkáiban is az embert látja.

 

 

 

Hogy kinek milyen frizura áll jól, örök dilemma, főként a nők körében. Mint mondja, ezt már 1973-ban az Állami Fodrászat tanulójaként is tudta. Az első verseny amin részt vett egy ifjúsági verseny volt 1976-ban, amelynek az összetett győztese lett.

Karrierje azóta egyenes vonalban ívelt felfelé, mára sztárfodrászként tartják számon, aki megszámlálhatatlan hazai és külföldi díj birtokosa. Budapesti szalonjaiban az igényes és trendi frizurára vágyók egymásnak adják a kilincset. Arra a kérdésünkre az ollója  alá került legismertebb „fejek” közül ki jut hirtelen az eszébe, rövid gondolkodás után Claudia Schiffert említette. A magyar celebvilág „apraja-nagyja” megfordul nála, illetve budapesti szalonjaiban. Legutóbbi példaként Liptai Klaudiát, illetve Alföldi Róbertet említette. Megkérdeztük Hajas Lászlótól, a fodrász székébe ülő hírességek esetében mennyire jellemző a különcködés? Mint mondta, nincs különbség vendég és vendég között, hiszen a hajkészítés mindig kölcsönös kompromisszumok sora. Természetesen nem biztos, hogy mindenkinek jól áll a legújabb hajdivat.

Hogy kinek mi áll jól, meggyőződhetünk június 25-én Vásárhelyen, ahol délután 5 órától a Kossuth téren felállított nagyszínpadon haj-show-t tart. Mint azt a Vásárhelyi Híreknek elmondta, 6 modellt hoz Budapestről, akik a legújabb hajdivat bemutatásában segítenek neki.
 
 
B.Sz.Z.
 

Olvassa el ezt is!

Emlékezés a 113 vásárhelyi katonára is

Emlékezés a 113 vásárhelyi katonára is

Az 1943. évi szovjet támadás évfordulóján január 12-én koszorúzás volt a Hősök terén álló második világháborús emlékműnél.

Ismét elmaradt a győzelem

Ismét elmaradt a győzelem

A Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 13. fordulójában a Győrt fogadta a győzelem reményében.
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem

A Kosársulinak nem jött össze a győzelem

Saša Vejinović csapata jó meccset játszott a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégekkel, és bár nagyot harcolt, végül szoros vereséget szenvedett.
600 milliós támogatást kapott az Önkormányzat

600 milliós támogatást kapott az Önkormányzat

A Vásárhelyi Önkormányzat a TOP PLUSZ programban december végén kapott 624 millió forintot humánfejlesztési célokra.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 6. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren Az országot 2021 óta járó, az előző év legjobb sajtófotóit bemutató vándorkiállítás Hódmezővásárhelyre érkezett.
 
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán A PTE-PEAC-ot fogadta a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 16. fordulójában. a csapat végig uralta a meccset és visszavágott az őszi vereségért.
 
Vásárhelyi Művészeti Díj 2026
Vásárhelyi  Művészeti Díj 2026 Benedek Lili jazzénekesnő, Varga-Tóth Attila operaénekes, valamint a Molnár Dixieland Band együttes vehette át az idei Vásárhelyi Művészeti Díjat-
 
Megszerezte első idegenbeli sikerét
Megszerezte első idegenbeli sikerét Január 25-én este az Eger vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoport alapszakaszának 14. fordulójában.
 
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen Január 20-án Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter részvételével letették a Lynx harcjármű szimulációs központjának alapkővét.
 
Program a gyermekvállalás támogatására
Program a gyermekvállalás támogatására Európai uniós támogatással újabb egészségfejlesztési program indult Hódmezővásárhelyen és Szatmárnémetiben.