SportCentrum Streetball tizenegyedszer

2015. június 2., kedd
 

A kedvezőtlen időjárás miatt egy héttel elhalasztott hódmezővásárhelyi Centrum Streetball Bajnokság résztvevői május 31-én viszont „belefutottak” az igazi nyarat idéző pompás napsütésbe.

 

 

 

Sőt meg is izzadtak, de nem csak a meleg miatt, hanem a sok kemény csatában, amikor a közel 20 csapat összemérte tudását.

Izgalmas és szép meccseket láthattunk, amelyekből nem hiányoztak a szebbnél szebb trükkök, és megmozdulások. Az egész nap a Fair Play jegyében zajlott.

A csapatok 21 pontig, vagy 12 percig játszottak. Az alapszakaszban és a középdöntőben is 2 győzelmet kellett elérni, ahhoz hogy tovább jussanak. Majd következett az egyenes kieséses szakasz, azt követően pedig a döntő.

 

A torna győztese a 'BECKS' csapata lett (Horvát Martin és Kelemen Balázs).

 

A második helyezett a  'ROSTÁSÉRT' csapat lett (Kun Gergő és Nagy Sándor Gábor),

 

a bronzérmet pedig a 'STREETBALL FÜGGŐK' lett (Erdélyi Dániel és Mihály Miklós). 

 

A torna legértékesebb játékosa (MVP) Horvát Martin lett.

 

Tripla Tipró bajnokunk: Lakatos Roland (mindösszesen 13 esztendős fiatalember)

 

Fair Play díj: Horgos Péter 

 

Killer Dobóverseny győztese: Szabó Viktor 

 

A főszervező Fekete István a Vásárhelyi Híreknek elmondta, mivel nagy az érdeklődés, a következő Centrum Streetball Bajnokságot  várhatóan augusztus közepén rendezik. 

 

Olvassa el ezt is!

Cukiságkampányban a vásárhelyi Ármella nővér

Cukiságkampányban a vásárhelyi Ármella nővér

A kampány egyik lényeges eleme a címet viselő weboldal, ahol négy szerzetes mutatkozik be. Egyikük a Hódmezővásárhelyen élő 86 éves Ármella. Videóval!
A mindszenti H. Tamást lopással is gyanúsítják

A mindszenti H. Tamást lopással is gyanúsítják

Egy mindszenti zártkertben lévő raktárhelyiségbe tört be és kertiszerszámokat lopott el a volt mindszenti jegyző. Más ügyekben is évek óta folyik eljárás ellene, tavaly decemberben vádemelés is volt.

Szelektív hulledékgyűjtés Hódmezővásárhelyen 2026

Szelektív hulledékgyűjtés Hódmezővásárhelyen 2026

Továbbra is havi két alkalommal van szelektív hulladék elszállítás és havi 4, vagy 5 alkalolmmal van a zöldhulladék elszállítása.
Ismét elmaradt a győzelem

Ismét elmaradt a győzelem

A Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 13. fordulójában a Győrt fogadta a győzelem reményében.
 

És ezt már olvasta?

A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren Az országot 2021 óta járó, az előző év legjobb sajtófotóit bemutató vándorkiállítás Hódmezővásárhelyre érkezett.
 
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán A PTE-PEAC-ot fogadta a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 16. fordulójában. a csapat végig uralta a meccset és visszavágott az őszi vereségért.
 
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 5. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem
A Kosársulinak nem jött össze a győzelem Saša Vejinović csapata jó meccset játszott a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégekkel, és bár nagyot harcolt, végül szoros vereséget szenvedett.
 
Vásárhelyi Művészeti Díj 2026
Vásárhelyi  Művészeti Díj 2026 Benedek Lili jazzénekesnő, Varga-Tóth Attila operaénekes, valamint a Molnár Dixieland Band együttes vehette át az idei Vásárhelyi Művészeti Díjat-
 
Megszerezte első idegenbeli sikerét
Megszerezte első idegenbeli sikerét Január 25-én este az Eger vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoport alapszakaszának 14. fordulójában.
 
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen Január 20-án Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter részvételével letették a Lynx harcjármű szimulációs központjának alapkővét.