MozaikBulvár - Győzike begyógyszerezte magát - Bea asszony hívta ki a mentőt

2011. április 22., péntek
 
Bulvár - Győzike begyógyszerezte magát - Bea asszony hívta ki a mentőt

Virág és Evelin annyira meg vannak ijedve, hogy minden este apjukkal alszanak, nehogy újra megpróbálja megölni magát.

 

 

 

Győzikéről régóta tudni lehetett, hogy nincsenek rendben a dolgai, ám aki az RTL Klub Belevaló című műsorában látta, az joggal hihette, hogy a problémák rendeződtek, hiszen ott mindig a vidám és pörgős oldalát mutatja a kamerának. Néhány hete mégis a saját életére tört.

- Besokalltam - mondja Győzi, aki úgy érzi, már senki sem szereti és lelkileg teljesen kiüresedett. A házassága hosszú ideje válságban van, mentális egészsége pedig a sok felhajtásnak, majd az azokat követő kudarcoknak köszönhetően nagyon megromlott. A roma rapper egy ideje pánikbetegségben szenved, ami igencsak megnehezíti családja életét is.

Legutóbb az tette be a kaput, hogy Bea azt mondta férjének, már nem azt az erős férfit látja benne, akihez hozzáment. Talán ez is hozzájárulhatott ahhoz, hogy Győzi úgy döntött, 12 darab nyugtató beszedésével véget vet életének. A rapper a gyógyszerek lenyelése után szép csendben elaludt, ám Bea asszony szerencsére észrevette, hogy valami nagy baj lehet, és azonnal mentőt hívott.

A műsorvezető azt is elmondta, hogy már családja sem támogatja, édesapja állítólag többször kijelentette, hogy nem szereti. Győzi azt mondja, a szülei azt hiszik, azért akart öngyilkos lenni, mert nem főműsoridőben szerepel, de ez nem igaz.

Lányai nagyon féltik Győzikét. Virág és Evelin annyira meg vannak ijedve, hogy minden este apjukkal alszanak, nehogy újra megpróbálja megölni magát.

 
 
Forrás: bulvárvilág
 

Olvassa el ezt is!

A negyedik negyedre elfogyott az erő

A negyedik negyedre elfogyott az erő

Saša Vejinović csapatának lehetősége volt, hogy megtartsa az esélyét a felsőházi rájátszásra, ám sok hibával játszott, és végül 20 pontos vereséget szenvedett.
Földesi Zoltán magyar bajnok lett

Földesi Zoltán magyar bajnok lett

A hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do csapat versenyzője a serdülő -60 kg-os kategóriában magyar bajnoki címet szerzett
Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban

Kiállítás a Nagy Sándor utcai Kerámia Központban

A Wartha Vince-diplomadíjat elnyerő keramikusművészek alkotásaiból nyílik kiállítás a Nemzetközi Kerámia Központban.
A Forradalom és Szabadságharc ünnepe 2026

A Forradalom és Szabadságharc ünnepe 2026

Március 14-én és 15-én ünnepségek, programok Hódmezővásárhelyen a Forradalom és Szabadságharc 178. évfordulója alkalmából. Részletes program.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 13. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Vásárhelyi kötődésű művészek alkotása a TIK bejáratánál
Vásárhelyi kötődésű művészek alkotása a TIK bejáratánál Március 26-án avatták fel a Szilassi-poliéderként ismert nagyméretű alakzatát, amely hét lapból áll, és valamennyi lap minden másikkal szomszédos.
 
Vásárhelyi diák is helyezést ért el a SzakmaSztár döntőjében
Vásárhelyi diák is helyezést ért el a SzakmaSztár döntőjében Idén a megyéből 9 szakképző intézményből, 10 szakmából összesen 14 fő jutott be a döntőbe. A HSZC iskoláiból 3 tanuló ért el helyezést.
 
Országos fesztivál és verseny Hódmezővásárhelyen
Országos fesztivál és verseny Hódmezővásárhelyen A Magyar Majorette Szervezetek Szövetségével közösen rendezte meg a Crystal Dance Club a Hello Spring Open mazsorettfesztivált és -versenyt.
 
Uniós támogatással indult női egészségfejlesztési program
Uniós támogatással indult női egészségfejlesztési program A nők egészségtudatosságát javító program indul Csongrád-Csanád vármegyei szakképzési intézményekben, így Vásárhelyen is.
 
A kosárlabda szezon bravúrja
A kosárlabda szezon bravúrja Március 27-én este a bajnoki listavezető és már biztosan alapszakasz-győztes Kozármisleny otthonába látogatott a Vásárhelyi Kosársuli.
 
Magyar Péter Vásárhelyen
Magyar Péter Vásárhelyen Sem kordon, sem testőrhad, sem pedig mesterlövészek nem voltak a TISZA Párt vásárhelyi rendezvényén. Viszont óriási tömeg gyűlt össze kedden este.