KözéletA vásárhelyi Krucsai Zsanett tizenegyedik lett a VB-n

2011. július 30., szombat
 
A vásárhelyi Krucsai Zsanett tizenegyedik lett a VB-n

Adamik Zoltán, a MASZ szakmai alelnöke: sajnos elég fáradt volt, ehhez talán az előző napi hosszúra nyúlt váltó herce-hurca is hozzájárult és nem ugrott úgy, ahogy szokott.

 

 

(Igaz Bálint fotóján Krucsai Zsanett a VB-n)

 

 

 

Tizenhárom érmet, köztük öt aranyat szereztek a magyar sportolók a 14-18 éves korosztály számára rendezett XI. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF), a törökországi Trabzonban. Az eseményen - amelyen 49 ország képviselői mérték össze erejüket - atlétikában, cselgáncsban, tornában és úszásban indultak a piros-fehér-zöld színek képviselői. Atlétikában egy győzelem és öt helyezés a mérleg.

Az atléta csapat vezetője Adamik Zoltán, a MASZ szakmai alelnöke tájékoztatása szerint, a sikeres csütörtöki óvás után a leányváltó újra rajtolhatott egyedüli csapatként.

Hiába futott jól Krucsai Zsanett és Czuth Réka, mert a második váltásnál a hozó kezéből kicsúszott a bot, így nem értek célba és elszálltak a döntőbe jutás reményei.

Szintén július 29-én indult távolugrásban Krucsai Zsanett.

Ahogy az alelnök fogalmazott, sajnos elég fáradt volt, ehhez talán az előző napi hosszúra nyúlt váltó herce-hurca is hozzájárult és nem ugrott úgy, ahogy szokott. 555 cm sikerült, ezzel a 11. helyen végzett.

 
 
Balázs Árpád - VH
 

Olvassa el ezt is!

Sem védekezésben, sem támadásban nem találta a ritmust

Sem védekezésben, sem támadásban nem találta a ritmust

December12-én este a bajnoki éllovas Kozármislenyt fogadta a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 10. fordulójában.
Rolleres balesete Vásárhelyen

Rolleres balesete Vásárhelyen

Nem szállt le az elektromos rolleréről, körültekintés nélkül haladt át és egy személyautó elütötte.
Folytatás januárban a 10. helyről

Folytatás januárban a 10. helyről

December 19-én este hazai pályán, vereséggel zárta a Budafok ellen a 2025-ös évet a Vásárhelyi Kosársuli felnőttcsapata.
A Kosársuli visszacsúszott a 10. helyre

A Kosársuli visszacsúszott a 10. helyre

A Dunaharaszti DH Basket vendégeként a Kosársuli nagyon sima vereséget szenvedett a tabella élmezőnyéhez tartozó ellenféllel szemben.
 

És ezt már olvasta?

Jövőre 114 millóval többet fizet Vásárhely
Jövőre 114 millóval többet fizet Vásárhely Szolidaritási hozzájárulást 2017 óta kötelesek fizetni a települések, az egy főre jutó iparűzési adó mértéke alapján.
 
Nagy összegű támogatást kapott a Szőnyi Benjamin iskola
Nagy összegű támogatást kapott a Szőnyi Benjamin iskola A legújabb Magyar Közlöny szerint egy kormányhatározat az iskola infrastrukturális fejlesztéseinek támogatásáról döntött.
 
A romániai forradalom vásárhelyi áldozata
A romániai forradalom vásárhelyi áldozata A háromgyerekes hódmezővásárhelyi férfi segélyszállítmányt vitt, december 23-án hajnali 2 órakor az aradi újhíd feljárójánál lövések érték a teherautóját.
 
A szalonczukkedli rágcsálás napjai
A szalonczukkedli rágcsálás napjai Ugye hogy olvasóink is addig nyomkodják őket, amíg nem találnak zselést? Íme a karácsonyfa elmaradhatatlan ékességének izgalmas története.
 
Tudta, hogy a Csendes éj a kulturális világörökség része?
Tudta, hogy a Csendes éj a kulturális világörökség része? Az ünnepek alatt minden évben felcsendülnek a Csendes Éj és az Ave Maria dallamai. Keletkezésük története azonban kevesek számára ismert.
 
Egyszer volt, ma is van - karácsonyi szokáseredet hazánkban
 Egyszer volt, ma is van - karácsonyi szokáseredet hazánkban A karácsony a keresztény egyház egyik legnagyobb ünnepe. De vajon honnan ered mindez? Mióta szokás a faállítás, mi került régen és mi kerül ma az a karácsonyi asztalra?
 
Ajándékozás a Városházán
Ajándékozás a Városházán A Szent Ferenc Program keretében december 18-án 56 családnak, összesen 121 főnek - köztük 17 gyermeknek – adtak karácsonyi ajándékcsomagokat.