KözéletA Hód-Triatlon ifjú versenyzői nem babonásak

2012. április 19., csütörtök
 
A Hód-Triatlon ifjú versenyzői nem babonásak

A Hód-Triatlon SE április 13-án pénteken szép napos időben rendezhette meg Hódmezővásárhelyen az NSI Csongrád Megyei Aquatlon Döntőt.

 

 

 

 

 

 

A megye triatlon klubjain kívül részt vettek még megyén kívüliek is, illetve számos olyan általános iskolás, akik még nem művelik a sportágat.
Kiváló környezetben a Török Sándor Strandfürdő nyitott medencéjében zajlott az úszás, majd a strand körül a futás. Az előnevezések ismeretében Kb. 70 fő részvételére számítottak, a célba érkezők létszáma pedig 99 fő volt.

Nem először indítottak „Picur” korcsoportos versenyzőket, akik nagyon lelkesen vetették bele magukat a számukra még ismeretlen sport kipróbálásába. Valamint a versenyzáró nyílt futamban „idősebb” versenyzők is kipróbálhatták magukat. A lelkes utánpótlás korú gyermekek felszabadult, jókedvű versenyzőkké váltak a futamok során.
A jó hangulatot az is fokozta, hogy senki nem távozott üres kézzel a versenyről, befutókor minden versenyző ajándékot kapott.
A szervezők szerint a szülői gárda jelesre vizsgázott, nélkülük nem sikerült volna ilyen remek színvonalú versenyt rendezni, amit a versenyzők remek eredményekkel háláltak meg. 

A „babonás napnak” is emlegetett péntek 13-a ellenére a Hód-Triatlon SE versenyzői több dobogós helyezést is elértek.

 

„Picik” 2005-ben vagy később születettek:

Balog Csilla 1.

 

Újonc „B” Lány (2003-2004.)

Vörös Adél 3.

Fodor Kira 4.

Nagy Mihály Zsófia 5.

Szakál Judit 6.

Újonc „B” Fiú (2003-2004.)

Tóth Balázs 3.

Szél Attila 4.

Gógya Richárd 5.

 

Újonc „A”  Lány (2001-2002)

Kiszely Boglárka 6.

Rumpel Dorka 8.

Csököly Virág 9.

 

Újonc „A”  Fiú (2001-2002)

Wolf Milán 1.

Tápai Balázs 3.

Szanda Márton 9.

Szántai Gábor 10.

Tóth Balázs 15.

 

Gyermek (1999-2000)

Jucha Csanád 6.

Meszlényi Martin 9.

Szabó Áron 10.

Vörös Béla 11.

 

Serdülő (1997-1998)

Rózsa Dániel 5.

Vörös Kornél 7.

Kiszely Milán 8.

Wolf Ede Márkó 10.

Walter Gergő 11.

 

Nyílt futam (1996 és előtt születettek)

Szántó Lili 6.

 

Csapatban

Újonc „B” kategóriában lányoknál: Vörös Adél, Fodor Kira, Nagy Mihály Zsófia, Szakál Judit, fiúknál Tóth Balázs, Szél Attila, Gógya Richárd az első,

 

míg Újonc „A” kategóriában Wolf Milán, Tápai Balázs, Szanda Márton, Szántai Gábor szintén első helyezést értek el.

 

Olvassa el ezt is!

Vajon lesz megoldás?

Vajon lesz megoldás?

Az agrár- és élelmiszergazdasági miniszter segítségét kérte Márki-Zay Péter polgármester az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. bűzterhelése miatt.
Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Méltó emlék a jövő nemzedékei számára is

Hódmezővásárhelyen augusztus 20-án délelőtt a hagyományoknak megfelelően ünnepséget rendeztek a Szent István téren.

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026

2026. 33. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Megemlékezés az 1919. július 25-én történtekről

Július 25-én az önkormányzat a kutasi úti emlékműnél elhelyezte az emlékezés koszorúját. 
 

És ezt már olvasta?

Befürödhetünk a szökőkutakkal
Befürödhetünk a szökőkutakkal A napokban várható kánikula miatt a szülőknek érdemes jobban figyelni a szökőkutainkra, amelyeket eredetileg nem fürdésre tervezték.
 
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026
Borfesztivál Hódmezővásárhelyen 2026 Augusztus 20-a, I. István király 1083-as szentté avatására és a magyar államalapításra emlékezik. A mindig többnapos ünnephez borfesztiválok, kulturális események egész sora kapcsolódik. 
 
A roma holokauszra emlékeztek
A roma holokauszra emlékeztek Augusztus 2-án a roma holokauszt áldozataira emlékezve, a vásárhelyi zsinagóga falán elhelyezett emléktábláná koszorúzás volt.
 
Tanévi menetrend 2026/2027
Tanévi menetrend 2026/2027 Mi várható a 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási rend esetében, részletes menetrend, amely a tanítási szünetek idejét is tartalmazza.
 
Vásárhelyen született Antal Imre
Vásárhelyen született Antal Imre Július 31-én lenne kilencvenegy éves Antal Imre Erkel Ferenc-díjas zongoraművész, műsorvezető, showman, az elmúlt évtizedek egyik népszerű tévés személyisége.
 
Tűz volt Batidán
Tűz volt Batidán Július 26-án délelőtt nagy területen égett az aljnövényzet, a gaz Hódmezővásárhely batidai településrészén, a Vásárhelyi utcánál.
 
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola
Bővül a Szőnyi Benjamin iskola Háromszintes, mintegy ezerötszáz négyzetméteres épületrésszel bővül a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola.