SportSzűcs Noémi a középdöntőben

2015. július 17., péntek

Szűcs Noémi a középdöntőben

Szűcs Noémi bejutott a középdöntőbe, Svédországban, a Junior Európa-bajnokságon. Holland, szerb, olasz, spanyol, török, belga ellenfelekkel állt rajthoz pénteken délelőtt 10 órakor.

Képünkön Szűcs Noémi Svédországban

Az időjárás enyhén szólva is hektikus, tegnap nagy felhőszakadás után, ma délelőtt szerencséjük volt a sportolóknak, mert a felhős időben időnként kisüt a Nap, Eskilstunában a nagyon tiszta levegőben 20 fok körüli hőmérsékletben futottak.

A Hódiák SE. sportolója, Héjja Antal edző tanítványa, országos eredményeivel kvalifikálta magát a Junior Európa-bajnokságba, és a 26 fős magyar válogatott tagjaként, 400 méteres gátfutásban indult pénteken délelőtt.

Futamában a negyedik helyen ért célba, és a 30 induló közül, 1,00,66-os futamidejével bekerült az elődöntőbe. Július 18-án 15 órakor áll ismét rajthoz.

Élő adásban követheti az eseményeket ITT!

VH

Közel százan feszítették a húrt

Július 11-én nyolcvannál is több íjász jött el a Kun László Íjász Emlékversenyre, amely idén új helyszínen, de ismét a Hód-tavi Csata kísérőrendezvénye volt. Eredményekkel és képekkel!

Vásárhelyi atléta a Junior Európa-bajnokságon

A 26 tagú magyar válogatottban Szűcs Noémi is helyet kapott. Héjja Antal tanítványa 400 méter gátfutásban méri össze erejét Európa legjobbjaival.
Már nincs messze az 5. hely

A kérdés az volt a Hódtói Sportcsarnokban, hogy ki játszhat majd az 5. helyért az NB I/B Zöld csoportjában.
Április 16. - A holokauszt magyar áldozatainak emléknapja

A vásárhelyi zsinagóga órája mind a mai napig azt az időpontot, 10 óra 10 percet mutatja, amikor 1944. június 16-án elhurcoltak a városból 737 zsidó polgárt.

Elhunyt Vásárhely mecénása
Elhunyt Vásárhely mecénása 1998-ban vásárhelyi születésű férje halála után költözött a városba, amelyet második szülőföldjének telkintett. Életének 88. évében tért örök nyugalomra.

Az 5. helyen végzett a Kosársuli
Az 5. helyen végzett a Kosársuli Lejátszotta utolsó mérkőzését a 2023/24-es szezonban a Vásárhelyi Kosársuli. Kettős sikerrel szerezte meg az 5. helyet az NB I/B Zöld csoportjában.

4 polgármesterjelölt és 43 képviselőjelölt indul
4 polgármesterjelölt és 43 képviselőjelölt indul Május 6-án kisorsolta a Helyi Választási Bizottság a június 9-i hódmezővásárhelyi helyhatósági választások szavazólapjain a sorrendet.

Sztárparádé a Deja Vu Fesztiválon
Sztárparádé a Deja Vu Fesztiválon Egy hónap múlva, június 6-án  elstartol a Deja Vu Fesztivál. Három napon át egymást váltják majd a színpadokon a 90-es és 2000-es évek sztárjai.

Már csak egy meccs van az 5. helyért
Már csak egy meccs van az 5. helyért Az NB I/B Zöld csoportjának 5. helyéért Győr ellen játszotta utolsó hazai mérkőzését a 2023/24-es szezonban a Vásárhelyi Kosársuli.

Elkezdődtek az idei érettségik
Elkezdődtek az idei érettségik A következő hetekben, május 3. és július 3. között 1161 helyszínen várhatóan több mint 112 700-an érettségiznek.