SportVásárhelyi testépítő sikerek

2016. november 23., szerda

Négy év kihagyás után, az őszi szezonban állt ismét színpadra Otlokán Mihály, a hódmezővásárhelyi Herkules SE vezetője, a Kokovai Team színeiben.

Otlokán Mihály számára az idény első versenye, a Tisza Kupa volt, amelyen 3. helyezést ért el. (Cikkünk a lap alján!)

Ezután következett - október 29-én Hódmezővásárhelyen - a Kriko Kupa 5.0, ami nemcsak felkészülési verseny volt, hanem egyben Nemzetközi VB kvalifikációs verseny is.

Otlokán Mihály itt az igen erős mezőnyben a +90 kg-os kategóriában, a legkisebb testsúllyal bronzérmes lett.

A vásárhelyi testépítő az elmúlt hétvégén Romániában indult két versenyen.

A Temes megyei Lugosban rendezték a Florin Teodorescu Classic Nemzetközi Testépítő és Fitness Kupát, amelyen a vásárhelyi sportoló +85 kg-os kategóriában a dobogó második fokára állhatott.

Egy nappal később Temesváron a XXVIII. Szabadság Kupa (Cupa Libertatii Memorial Vasile Balmus) nemzetközi testépítő versenyen, szintén a +85 kg-ban indult és az előző napi versenynél népesebb indulótáborban ismét csak egyetlen legyőzője akadt, így ezüstéremmel búcsúztatta a versenyszezont. A díjakat és a kupát a testfelépítésével, elért eredményeivel sokak példaképének számító Nicu Giurgi adta át.