KözéletSport - Vereséggel zárták az idényt

2010. december 18., szombat

Sport - Vereséggel zárták az idényt

A hátralévő negyedekben sem csökkent a vendégek előnye, így a mérkőzés végén 21 pont különbséggel 87-66 – al nyertek a jászsági kosarasok.

Vereséggel zárta az idényt az NB/I. B Keleti csoportban játszó EnterNet Vásárhelyi Kosársuli csapata. Dr. Elek András a meccset megelőzően aggodalmának adott hangot, hogy  a Jászberény csapata a 4 centerjátékos, 204-206 centiméteres magasságával, rutinjával és a játékosok  ’A’ csoportos múltjával nehéz ellenfelek lesznek. Hazai pályán a  Hódtói Sportcsarnokban már a mérkőzés első negyedét 15 pont előnnyel fejezte be a tabella élén álló Jászberény. A hátralévő negyedekben sem csökkent a vendégek előnye, így a mérkőzés végén 21 pont különbséggel 87-66 – al nyertek a jászsági kosarasok. Dr. Elek András tréner elmondta, valóban nagyon erős ellenfelet kaptak, egy olyan csapatot, amelynek tagjai céltudatosan küzdöttek. Erre mi sem jellemzőbb, mint az hogy 22 lepattanót értékesítettek. Hozzátette, nagyon jók voltak az irányítóik is. Ezzel a meccsel a vásárhelyi kosarasok a tabellán egy hellyel visszacsúszva, 11 meccsből kettőt elveszítve, a harmadik helyen fejezték be az idényt. Folytatás 2011. január 16-án idegenben a Nagykállói KE ellen.

51 éves egy világegyezmény, amely az élővilág felett őrködik

A világ szinte minden országa aláírta, a március 3-án 51 éves 'Washingtoni egyezményt'. Mindenkinek érdeke a betartása.
Tavaszi autóápolás és felkészítés

Az autóápolás tavasszal nagyon fontos, hiszen a tél több szempontból is megviseli a járművet, ezért ilyenkor érdemes egy kicsit többet foglalkozni vele.
Bűnbandát számolt fel a rendőrség

Egy négytagú vásárhelyi banda éveken át kényszeríett prostitúcióra nőket. Egy kávézót is üzemeltetett. Egy idős férfit ház körüli munkákra kényszerítették.
Vásárhelyen is kedvelik őket

Találós kérdés: hány tonnára rúg a hazai fülesbagoly populáció által megevett egér- és pocokmennyiség össztömege? Meglepő a végeredmény.

Tizedik Kosársuli győzelem
Tizedik Kosársuli győzelem Régi idők hangulatát idézte a Hódtói Sportcsarnokban a Vásárhelyi Kosársuli. A zsúfolásig telt lelátók előtt remek játékkal legyőzte a Veszprémet.

Pro Urbe díj és Signum Orbis Honorantis kitüntetés 2024.
Pro Urbe díj és Signum Orbis Honorantis kitüntetés 2024. Idén három Pro Urbe és két Signum Orbis Honorantis elismerést adományoztak március 15-én a díszközgyűlésen.

Tavaszköszöntő Mártélyon
Tavaszköszöntő Mártélyon Részletes program.

Két bronzérem az Országos Táncversenyen
Két bronzérem az Országos Táncversenyen Dabason, az Obo Arénában a Ritmuscsapatok Országos Táncversenyén két kategóriában indult a hódmezővásárhelyi Stars Of Hope Táncstúdió.

A paléi szikes földtől és tanyától a miniszteri bársonyszékig
A paléi szikes földtől és tanyától a miniszteri bársonyszékig Tanulmánykötet jelent meg a napokban Takács Ferenc egykori iparügyi miniszter, földművelésügyi államtitkár, szociáldemokrata politikus életútjáról.

Családi események Hódmezővásárhelyen 2024 2024. 9. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban... De mi más az óceán, mint ezen cseppek sokasága, amit valami távoli egység mégis összefog...