SportIsmét rengeteg kihagyott ziccer

2017. december 12., kedd

Ismét rengeteg kihagyott ziccer

Az NBI/B utolsó őszi fordulójában Gödön, a hazai csapat gyakorlatilag az első félidőben eldöntötte a mérkőzést.

A szakmai vezetés szerint az első félidőben hiányzott az összpontosítás a játékukból, valós lehetőségük  volt szorosan tapadni a hazaiakra, de a helyzetkihasználásuk ezúttal hagyott kívánni valót maga után. Ennek köszönhetően a félidő végére tetemes, 10 gólos hátrányba került a HLKC.
A második játékrészben jelentősen feljavultak, az ötvenedik percben 6 gólra csökkentették hátrányukat (28-22). A Göd azonban újra megrázta magát, és végül 33-25 arányban diadalmaskodott.

Gödi SE – Hódmezővásárhelyi LKC 33-25 (19-9)

NBI/B Keleti-csoport női felnőtt bajnokság – 13. forduló
2017.12.10. – Göd, 110 néző
Játékvezetők: Buza Bence, Cseszregi Bence
Versenybírók: Farkas Zsuzsanna, György Szolanzs
HLKC: Veress – Török 2, Nagy 2, Szepesi 2, Herceg 8, Lovistyék 6, Kandó 1,Cs: Ádász (k), Áncsán (k), Mihajlov 1, Földesi 1, Becsei 2, Horváth, Bálint

Bartók Csaba vezetőedző:”Két hiányérzetem is van a mérkőzést illetően. Az egyik, hogy a küzdéssel, odafigyeléssel, akarattal a csapat egy részénél komoly gondok voltak, míg a másik rész nagyot küzdött! A másik pedig a rengeteg kihagyott ziccer-helyzet, melyek pontosabb végrehajtása esetén komoly esélyünk lehetett volna pontot, pontokat szerezni. Nem örvendek a látottaknak és az eredménynek.”

A Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club Felnőtt Női csapata a bajnoki tabella 10. helyén telel, a tavaszi szezon első fordulójában (február 3.) Egerben lépnek pályára az Eszterházy KFSC vendégeként.

Forrás: HLKC

Jelentős támogatást kapott a Református Egyház

Valószínű, hogy a kormány által juttatott 24 milliárdból valósítják meg a hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium impozáns fejlesztését.
A NAV ügyintézés is a Kormányhivatalban

Hódmezővásárhelyen lesz a megyében először olyan ügyfélszolgálat a Kormányhivatalban, ahol az állami szolgáltatások köre a NAV ügyeintézéssel bővül.
Az egészséges bőr, haj, köröm a táplálkozással kezdődik

Sokan a krémektől várják a csodát, pedig a bőr mégiscsak belülről épül: sejtjei a véráramon keresztül kapják a szükséges anyagokat, tehát szoros kapcsolatban van a vér- és nyirokkeringéssel, a belső szervekkel, az idegrendszerrel.

A Veszprém remek csapatmunkával, demoralizáló triplákkal és szoros védekezéssel hasonló módon lerohanta a kezdés után a Vásárhelyi Kosársulit.

A szezon meccsének is beillő találkozó volt
A szezon meccsének is beillő találkozó volt Kétszeri hosszabbításba torkolló mérkőzést játszott egymással a Vásárhelyi Kosársuli és a Veszprém április 11-én este a Hódtói Sportcsarnokban.